Ana sayfa » Burun rüyaları » Rüyada burnundan sıvı gelmesi

Rüyada burnundan sıvı gelmesi

Rüyada burnundan sıvı gelmesi hem moral hem de çareler bulacağına, geleceğinin başarılar ve zaferlerle geçeceğine, maddi olarak çok zarar edileceğine ve kardeşler arasında bir tartışma yaşanacağına, yeteneklerini ve becerilerini kullanarak daha iyi imkânlara sahip olacağına ve uzun zamandan beri istediği bir mevkiye getirileceğine, büyük bir azimle çabalayarak kendi işini kuracağına, ibadetlerini de aksatmayacağına tabir olunur.

Rüyada burnundan sıvı gelmesi gördüyseniz

  • Sevdiğiniz bir kişi sizi destekleyebilir.
  • Belli bir plan, taslak ya da düzenlemenin karşılığı olup olmadığı ya da karşılığını alıp alamayacağınız konusunu irdelemeniz gerekiyor.

Rüyada burundan sıvı akması ancak biraz sabırlı olunması ve daha dikkatli davranılması sayesinde her şeyin yoluna gireceğine, yaşadığı maddi ve manevi zorlukların sona ereceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların yakında biteceğine, kimseye el açmak zorunda kalmayacağına ve hep alın terini yiyeceğine, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, ilim konusunda çok büyük ilerlemeler kaydedeceğine yorumlanmaktadır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top