Rüya Tabirleri / bulaşık rüyaları / Rüyada bulaşık makinesinden su taşması

Rüyada bulaşık makinesinden su taşması

Rüyada bulaşık makinesinden su taşması eline geçen fırsatların işe yaramayacağına, işlerin her geçen gün farklı bir sorunla karşılaşacağına, gelir elde edeceğine, emek verilen ve ter dökülen çalışmaların istenilen şekilde sonuçlanacağına, yeni insanlarla tanışacağına veya kalıcı ve güvenilir dostlar edineceğine, bolluğun sürekli olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada bulaşık makinesinden su taşması gördüyseniz

  • Sizi provoke eden kişilerle karşılaşabilirsiniz, sakinliğinizi korumanız gerekiyor.
  • Göreceksiniz düşünerek en doğru yolu bulacaksınız.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada bulaşık makinesinin su akıtması güvenilir kişilerle yola çıkılacağına, faturaların biriktikçe birikeceğine, heyecanlı ve hızlı günler geçireceğine, eşinden ve çocuklarından da her zaman sevgi ve saygı göreceğine, bir organizasyona katılacağına, kişilerle arasının fena şekilde açılacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments