Rüya Tabirleri / para rüyaları / Rüyada bozuk para biriktirmek görmek

Rüyada bozuk para biriktirmek görmek

Rüyada bozuk para biriktirmek görmek güzel ve mutlu günler görüleceğine, üzüntülü ve sorunlu geçen bir dönemden sonra büyük bir zenginliğe kavuşacağına, ilgili kişilere ulaşmak için bağlantı kurulacağına ve böylece uzun zamandan beri devam eden sıkıntıların sona erdirileceğine, varını yoğunu kaybedeceğine, daha sakin ve daha anlayışlı biri olacağına, eline geçen bütün fırsatları işi konusunda değerlendireceğine alamettir.

Rüyada bozuk para biriktirmek gördüyseniz

  • Hatalara açıksınız.
  • Evde yapmak istediğiniz şeylere zaman ayırmanız ya da özel meraklarınızla ilgilenmeniz sizi bir süre sonra uyuşukluktan kurtararak daha farklı şeylerle ilgilenmenize neden olabilirler.

Rüyada başkasının para biriktirdiğini görmek ibadete ağırlık verileceğine, ana baba duası alınması ile güzel bir işe ortak olunacağına, insanların hayran kalacağı işler ortaya koyacağına, maddeden çok maneviyata önem vereceğine, elini taşın altına koyduğu işlerde çok büyük ihanetler göreceğine ve iş arkadaşlarından destek görmediği için onlarla arasının açılacağına, hem de çok üzüleceğine yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments