Rüya Tabirleri / boyun rüyaları / Rüyada boynunda fare görmek

Rüyada boynunda fare görmek

Rüyada boynunda fare görmek maddi olarak çok rahat edilecek bir döneme girileceğine, disiplinini en üst seviyede tutarak çevresine de örnek olacağına, gelecekle ilgili isabetli kararlar vereceğine, kendisine yatırım getirecek işlerden istediği sonucu alamayacağına, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, çok büyük bir saygınlığa kavuşacağına ve çalıştığı yerin yönetimi tarafından üst bir mevkiye getirileceğine alamettir.

Rüyada boynunda fare gördüyseniz

  • Halledilmesi gereken işleri, söylenerek veya sinirlenerek halledemez, sorunları çözemezsiniz.
  • Planlarınızı uygulamaya koymanıza yardım edebilecek bir kişiye ilgi göstermeniz ilerlemenizi kolaylaştırabilir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada boynunu fare ısırması yakın bir zamanda kendi işini kurmak için harekete geçeceğine, dedikoducu ve kem gözlü kimselerden de korunacağına, çok pişmanlık duyacağına, alınan kararlar sayesinde çok büyük zarara uğramaktan ve kötü durumlara düşmekten kurtulacağına, çok uzun zamandan beri görüşmeyen arkadaşların biraraya geleceğine, bir sebeple çok büyük üzüntü yaşayacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments