Rüya Tabirleri / boya rüyaları / Rüyada boya kovası görmek

Rüyada boya kovası görmek

Rüyada boya kovası görmek maddi sıkıntıların vuku bulacağına, tükenmez bir rızık elde edeceğine ve çok rahat şartlarda yaşayacağına, uğranacak maddi zararlardan ötürü sıkıntıya düşüleceğine, hayatına başka kişilerin müdahaleleri olmadan devam edeceğine, sevdiği kişiler ile gireceği bir ortaklık ile hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde çok rahat bir şekilde kavuşacağına, her zaman sevgi göreceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada boya kovası gördüyseniz

  • Kafanızdan geçenleri açıkça söyleyebilirsiniz.
  • Belli alanda kilitli kalmamak için ekstra gayret göstermeniz gerekse de, her şey bittiğinde buna değdiğini fark edeceksiniz.

Rüyada boş boya kovası görüldüyse huzurunu ve neşesini kaybedeceğine, bazı hazırlıkların kişinin tahmininden daha uzun süreceğine, etrafındaki insanlara başları sıkıştığında yardım edeceğine, tanıdığı birinin kendi veya haberinin gelmesine, aksi takdirde maddi ve manevi açıdan epey zarara uğranacağına alamet eder.

Rüyada beyaz boya kovası görüldüyse çok hayırlı işler için vermesi gereken kararı vermekte geç kalacağına, mutluluğun kapıyı çalacağına, hayırlı bir kısmetle evlenip güzel bir yuvaya sahip olunacağına ve işlerin yoluna gireceğine, aklı başında ve daha doğru kararlar veren bir insan olacağına, yaşadığı sorunların teker teker çözüleceğine ve yaptığı işlerde çok büyük başarılar kazanacağına, çok büyük sıkıtılar yaşanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada dolu boya kovası görmek şöhretli biri olunacağına, uzun zamandan beri yapılan çalışmalarda ortaya çıkan sıkıntıların sona ereceğine, iş hayatında çok hayırlı çalışmalar gerçekleştirileceğine ve uzun zamandan beri hayal edilen bir şeye yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, dünya yaşamının da ahiret hayatının da kişinin istediği gibi olacağına, sevilen bazı kişilerden ya da iş arkadaşlarından ihanet görüleceğine, kendisini temizlemek için her fırsatı değerlendireceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments