Rüya Tabirleri / baklava rüyaları / Rüyada börek baklava görmek

Rüyada börek baklava görmek

Rüyada börek baklava görmek geleceğin kişiye çok büyük ve güzel sürprizler hazırlayacağına, ticaret hayatını ilerleteceğine, yaşayacağı bir rahatsızlıktan yakın zaman içinde herhangi zarar görmeden kurtulacağına, elinde bulunan imkânlar ile çok iyi işlere imza atacağına ve rahat edeceği bir döneme gireceğine, onun da kendisinin elinden tutarak kendisini yukarılara taşıyacağına, çok gereksiz ve yanlış atılımların yapılacağına delalet eder.

Rüyada börek baklava gördüyseniz

  • Etrafınızda olan biteni kontrol edemezseniz duygusal patlamalara hazır olmalısınız.
  • Aklınıza gelen işleri yapmakta gecikmemelisiniz yoksa fırsatları kaçırabilirsiniz.

Rüyada börek baklava yemek rüyayı gören için rahatının ve ağız tadının kaçacağına, onlarla doyasıya vakit geçireceğine, maddi olarak çok büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel ve rahat bir hayat süreceğine, hayırlı ve güzel işlere imza atacağına, yeni bir başlangıç yapmaya, eğitim konusunda destek isteyen bazı kişilere yardımcı olunacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments