Rüya Tabirleri / kadife rüyaları / Rüyada bordo kadife görmek

Rüyada bordo kadife görmek

Rüyada bordo kadife görmek zararların sevilen kişilerin vereceği destek sayesinde telafi edileceğine, yarıda kalmış ya da askıya alınmış olan çalışmaların kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine ve aile bireyleri ile birlik beraberlik ve mutluluk içinde yaşanacağına, rakiplerini ve düşmanlarını korkutup kaçıracağına, yakın bir zaman içinde çok başarılı işlere imza atacağına, iş projelerinin gerçek olacağına, ancak iş hayatında sahip olunan itibar sayesinde bu sorunun kısa bir sürede bertaraf edileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada bordo kadife gördüyseniz

  • Belli bir konuda ilerleme cesareti toplamaya çalışırken elinize geçen fırsatı kaçırabilirsiniz.
  • Dış görünüşünüzde olumlu değişiklikler yapabilirsiniz veya sizi ilgilendiren kişilere daha çekici görünmenizi sağlayacak yeni şeyler öğrenebilirsiniz.

Rüyada bordo kadife kumaş görüldüyse yakın bir zaman içinde kendisini daha kötü durumlarda bulacağına, zorluk ve yoklukla karşılaşmayacağına, işlerinin bu sayede açılacağına böylece borca düşmüş bir ahbaba yardım edeceğine delalettir.

Rüyada bordo kadife etek giymek yapılan çalışmaların daha çok insan için ekmek sağlayacağına, septik tutumları nedeni ile ailesindeki huzur da bozan rüya sahibinin iş yerinde de mutlu olamayacağına, ilim irfan sahibi kişiler ile dost olacağına, yapılan onca şeye rağmen işlerin duracağına, birçok iyi insanla tanışıp çok iyi işlere imza atacağına, bereket ve zenginlik bulacağına inanılmaktadır.

Rüyada bordo kadife koltuk görmek tabiri caizse yüzünün düşmesine neden olacağına, endişe ettiği konularda çok güzel adımlar atacağına, ruhsal bir hastalık ile mücadele etmek zorunda kalacağına ve kendisini yalnız hissedeceğine, onlara karşı zafer kazanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada bordo kadife ceket görüldüyse iyi bir patron olacağına, üzüntü verici olaylar yaşanacağına, daha fazla kazanç getireceğine, hayat boyu isteklerine ulaşacağına, sorunların kısa sürede aşılacağına, şansının da yaver gitmesi ile kısa zamanda kendi işinin başına geçeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada bordo kadife perde görüldüğünde bazen ne kadar hatırlamak istemese de onları yine de hep hatırlatacak birşeylerle karşılaşacağına, kazancının günden güne çok artacağına, kısa süre içinde bazı üzücü olayların yaşanacağına, bir sebeple uzun zamandan beri üzerinde kafa yorduğu ve birçok kez bozup yeniden kurduğu bazı planları askıya alacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada bordo kadife pantolon görülmesi tutumlu bir yaşam süreceğine, sevdiği kişiler ile çok zor zamanlar geçireceğine, sorun yaratan olayların çözüme kavuşacağına, ileride iş hayatında çok büyük avantaj sağlayacağına alamet ettiği söylenir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments