Rüya Tabirleri / başörtü rüyaları / Rüyada boncuklu başörtüsü görmek

Rüyada boncuklu başörtüsü görmek

Rüyada boncuklu başörtüsü görmek yaşamının yolunda ve istediği seyirde devam edeceğine, maddi olarak kötü geçen bir dönemin kapanacağına, elinde bulunan imkânlar ile çok hayırlı işler gerçekleştireceğine, aile üyelerinin birbirleriyle açıkça konuşmadıkları bir konuda sıkıntı yaşansa da sonucun tatlıya bağlanacağına, yaşama sevincini ve güzel günlere olan inancını yitireceğine, aralarındaki iletişimin bozulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada boncuklu başörtüsü gördüyseniz

  • Arkadaşlarınıza anlayış göstermeye çalışın.
  • Bazı şeylerin üzerinden geçebilir, yeniden yazabilir, düzenleyebilir eksiklikleri gidermeye odaklanabilirsiniz.

Rüyada beyaz boncuklu başörtüsü görüldüğünde zor gününde kendisine uzanacak bir dost eline sarılacağına, sevdiği insanların olacağına, sıkılacağı bir haber almaya, hanesinde huzur ve mutluluğun hâkim olacağına, uğursuzlukların kol gezeceğine ve başarısızlıklar nedeni ile hayal kırıklıkları yaşanacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments