Rüya Tabirleri / adam rüyaları / Rüyada bombalı adam görmek

Rüyada bombalı adam görmek

Rüyada bombalı adam görmek içine düştüğü karamsarlıktan kurtaracağına, sevilen ve iyi anılan kimse olacağına, ailesi ile arasında bazı tartışmalar yaşanacağına, çok önemli başarılar elde edileceğine, büyük bir parasızlık yaşanacağına, kendisini uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar kötü hissedebileceğine alamettir.

Rüyada bombalı adam gördüyseniz

  • Net olmayan durumları aydınlatıcı sorular sorulması gerekiyor.
  • İnsanlarla sürtüşme meylindesiniz.

Rüyada bombayla adam öldürmek çok büyük adımlar atacağına, kısa vadede büyük prestij sahibi olunacağına, elinde bulunan imkânları çok akıllıca bir şekilde kullanarak hayırlı kazançlar elde edeceğine ve aile bireyleri ile birlikte gireceği bir iş sayesinde çok takdir edilen ve insanlar tarafından takip edilen bir kişi olacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından bu sayede kurtulacağına, böylece geçim derdinin baş göstereceğine, eline geçen bütün fırsatların büyük bir kazanç sağlayacağına işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments