Rüya Tabirleri / yiyecek rüyaları / Rüyada bol yiyecek görmek

Rüyada bol yiyecek görmek

Rüyada bol yiyecek görmek eğlencesinden ve lüksünden geri kalmayacağına, rahata ve huzura kavuşacağına, yaşadığı stresten kaynaklanan agresif tavırlarının da sevdiklerini üzeceğine, kazancında da artış meydana geleceğine, nezaketsiz bir kişiye haddinin bildirileceğine, yardım çağrısında bulunan kişilere cevap verileceğine ve bol bol dua alınacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada bol yiyecek gördüyseniz

  • Genelde aşırı bir aktivite gösteriyorsunuz.
  • Uzlaşmakta zorlanabiliriz, rahatsız edici durumlar veya ufak tefek sakarlıklar ya da rahatsızlıklar ön plana çıkabilir.

Rüyada bol yiyecekli sofra görüldüyse bunu şeref sayacağına, yakın bir akrabanın yaşadığı sağlık sorununun tedavisi için çaba gösterileceğine ve sevinçli haberler alınacağına, kardeşler ya da ortakla aranın açılacağına ve kötü zamanlar geçirileceğine, kurduğu hayatta yeni bir işe gireceğine, helal kazanca sahip olunacağına, büyük atılımlar yapmak için bir kişi ile büyük bir ortaklık kuracağına ve bu ortaklıkla birlikte çok büyük ve başarılı bir kişi olunacağına ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada evde bol yiyecek görülmesi anne veya babadan gelen bir parayla kendi işini kurarak yepyeni bir alanda çalışmaya başlanacağına, girilen bir yolda çok doğru bir noktaya girileceğine, kazancını bu kişiden elde edeceğine, atılan adımlar sayesinde çok tanınan ve sevilen biri olunacağına, daha sonra yapılacak çalışmalar ve girilecek projeler ile çok büyük kazançlar elde edileceğine, yeni bir şehirde yeni bir işe girip yeni bir hayata başlayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada mutfakta bol yiyecek görüldüyse uzun zamandan beri içinde kalmış olan şeyleri gerçekleştireceğine ve yardımlarından ötürü rüyayı gören kişiye çok büyük bir minnettarlık duyacağına, yuva kurmasına yardımcı olunacağına, onların başarıları ile övüneceğine, aile veya akraba çevresinden kişiyi hayal kırıklığına uğratacak kimseler olacağına, sevdiği bir kişi ile birlikte girdiği bir işte zarar edeceğine, buna rağmen kazanç getireceğine yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments