Rüya Tabirleri / çukur rüyaları / Rüyada boklu çukur görmek

Rüyada boklu çukur görmek

Rüyada boklu çukur görmek içine bulunan sıkıntıların sona ereceğine ve anne baba duaları alınması ile mutlu olunacağına, yanlış seçimler yüzünden maddi kayıpları kadar manevi anlamda da kayıplar yaşayacağına, sorunların kısa zaman içinde sona ereceğine, aile hayatının günden güne daha kötü bir duruma geleceğine, özellikle akraba çevresindeki bir bayanın kişinin mutluluğuna gölge düşürecek işlerde bulunduğunun farkına varılacağına, dünya nimetlerinden sonuna dek yararlanacağına alamettir.

Rüyada boklu çukur gördüyseniz

  • Belli girişimlerinizi başarıyla ilerletebilirsiniz.
  • Diğerlerinin hatalarının bedelini siz ödemek istemezsiniz.

Rüya alimlerine göre rüyada boklu çukura düşmek vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olacağına, bir sebeple çok büyük üzüntü duyacağına, sorunlarını bu sayede çözeceğine, iş tekliflerinin bıçakla kesilir gibi kesileceğine, uzun zamandan beri çıkmak istediği ancak yaşadığı sorunlardan ötürü bir türlü çıkamadığı tatile artık çıkacağına, iş konusunda bir ortaklık kuracağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments