Rüya Tabirleri / böğürtlen rüyaları / Rüyada böğürtlen çayı görmek

Rüyada böğürtlen çayı görmek

Rüyada böğürtlen çayı görmek arsa veya gayrimenkul gibi değerli yatırımlar yaparak geleceğini düşünerek hareket edeceğine, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel olacağına, hafifleyeceğine ve deyim yerindeyse sevinç naraları atacağına, çok iyi yerlere geleceğine ve sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, uzun süre bu durumla baş etmek için uğraşmak zorunda kalacağına, kuracağı ekiple gireceği bir çalışmanın çok ses getirmesi sayesinde rahata ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada böğürtlen çayı gördüyseniz

  • Kibirli veya ukala bir imaj yaratmamaya çalışmak için ekstra gayret göstermek durumunda kalabilirsiniz.
  • Aşk hayatınızda olumlu değişiklikler var veya bağlayıcı sözler verilebilir.

Rüya tabircilerine göre rüyada böğürtlen çayı içmek başına tekin olmayan olayların geleceğine, rakipleriyle girdiği tartışmalardan büyük üzüntüyle çıkacağına, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine, attığı her adımla çok daha fazla kazanç elde edeceğine, ancak daha sonra yaşanacak bazı hayırlı olaylar sayesinde durumların düzeleceğine, kimseyle konuşmayacağına ve durumun doktor tarafından çözüleceği hale geleceğine tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments