Rüya Tabirleri / çocuk rüyaları / Rüyada boğulan çocuğu görmek

Rüyada boğulan çocuğu görmek

Rüyada boğulan çocuğu görmek borçların ödenememesi yüzünden alacaklıların kapıya dayanacağına, kendi kendisi ile mutlu olarak yaşayacağına, çok büyük üzüntüler yaşadığı ve kendisini bu yüzden çok yıprattığı için uzun bir süre boyunca ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçeğe çevireceğine, kısmetinin kapanacağına ve geçim sıkıntısına düşeceğine, mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına, ailesinin bu konuda kendisine destek vermeyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada boğulan çocuğu gördüyseniz

  • Zaman lehinize işliyor, ani hareketlerden kaçınmalısınız.
  • Maddi anlamda sizi rahatlatabilecek fırsatlara kavuşabilir, ek gelir elde etmenin yollarını bulabilirsiniz.

Rüya tabir edenlere göre rüyada derede boğulan çocuğu kurtarmak çok büyük mutluluklar duyacağı ve epey kazanç sağlayacağı bir proje gerçekleştireceğine ve uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere kısa süre içinde kavuşacağına, aile bireylerinin de içinde olacağı ve büyük emek vereceği bir iş kurulacağına, alacağı zaferlere ve başarılara da kendisinin bile inanamayacağına alamet etmektedir.

Rüyada havuzda boğulan çocuğu kurtarmak rüya sahibi kişi için huzurlu bir insan olacağına, yeni ve söz sahibi olunan bir mevkiye sahip olunacağına, aile açısından çok büyük ilerlemeler kaydedileceğine ve sevilen kişi ile girilecek bir yolda mutluluktan havalara uçulacağına alamet etmektedir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada denizde boğulan çocuğu kurtarmak kazancının ve zenginliğinin artacağına, daha fazla gelir sahibi olacağına ve yaşam standartlarının yükseleceğine, iç sıkıntınızın azalacağına, başka bir şehir ya da ülkeye taşınacağına yorumlanmaktadır.

Rüya tabirlerine göre rüyada suda boğulan çocuğu kurtarmak yardıma muhtaç insanların yardıma kavuşacağına, dedesinden kalan bir toprak sayesinde ev alacağına, borçlarını ödemekte zorlanacağına ve içine düştüğü umutsuz ruh halinin uzunca bir süre daha devam edeceğine, bazı şeyleri sonlandırırken bazı şeylere de başlama kararı alacağına ve hayatını sil baştan yaşamak için harekete geçeceğine, bir sebeple çok zor günler geçireceğine, kesesinin her daim dolu kalacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabirlerine göre rüyada boğulan çocuğunu kurtarmak hayatını riske atmak istemediği için çevresindeki insanlara da dikkat edeceğine, daha iyi bir Müslüman olmak yolunda ilerleme kaydedeceğine, kazancının katbekat artacağına, kişinin hayatının değişeceğine, tekin olmayan işlere girileceğine delalet eder.

Rüyada gölde boğulan çocuğu kurtarmak rüyayı gören için problemlerle baş etmekte zorlanacağına, kişinin can derdine düşeceğine, büyük kazançlar elde ederek yardıma muhtaç insanlar için harcanacağına, sevdiği ve güvendiği insanlardan destek alamayacağına, mesleğinde saygınlığının ve zaferlerinin de artacağına işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments