Rüya Tabirleri / inşaat rüyaları / Rüyada bitmiş inşaat görmek

Rüyada bitmiş inşaat görmek

Rüyada bitmiş inşaat görmek kişinin psikolojik olarak çok etkilenip bir müddet içine kapanacağına, hiç sıkıntı çekilmeden rahata erileceğine, ortak olarak gireceği bir işte ihanete uğrayacağına, çok hayırlı ve güzel sonuçlar elde edeceğine, üzgün ve moralsiz günler geçireceğine, olumlu gelişmeler yaşayacağına ve hayatında sürpriz olacak olaylar meydana geleceğine inanılır.

Rüyada bitmiş inşaat gördüyseniz

  • Gereksiz tartışmalardan uzak durmakta fayda var.
  • Duygusal veya materyal bir ilişkinin bozularak negatif veya pozitif her hangi bir sonucun alınması gibi bir durumla karşılaşabilirsiniz.

Rüyada yeni bitmiş inşaat görülmesi verilen emeklerin karşılığının alınacağına, hayırlı bir şekilde başlayan olayların ve gelişmelerin zarara sebep olacağına, daha güleryüzlü ve sevecen bir insan olacağına, büyük tartışmalara gireceğine, kişinin tüm geleceğini etkileyecek bir dönemece girileceğine, güneşli ve güzel günler yaşayacağına işarettir.

Rüyada kabası bitmiş inşaat görülmesi hem birincilik hem de kazanç getireceğine, istediği evde oturacağına, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir yuva kurulacağına, insanları kırmak istemese bile bu süreçte ağzından çıkanları kulakları duymayacağı için sonradan üzüleceği konuşmalar yapacağına, maddi açıdan büyük zarar getirebilecek bir işle ilgili olarak bir adım atılacağına işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments