Rüya Tabirleri / bit rüyaları / Rüyada bitli ev görmek

Rüyada bitli ev görmek

Rüyada bitli ev görmek duygularını ve düşüncelerini çok daha rahat ifade edeceğine, özellikle iş sahibi kimselerin çalışanlarına karşı tutumlarının örnek teşkil edecek seviyede olacağına, kazancının eksileceğine ve bu nedenle hane içinde kıtlık yaşayacağına, yaşanan maddi problemlerin artacağına, yeni işler alacağına, eşi ile arasında tatsız münakaşalar geçeceğine yorumlanır.

Rüyada bitli ev gördüyseniz

  • Özel veya iş hayatınızda ek görev veya sorumluluklar söz konusu olabilir.
  • Üzerinde uzlaşılması gereken konular ya da belli pazarlıklar da zaman alıcı olabilir.

Rüyada inşaatı bitmiş ev görülmesi iş arayan bir kişiye iş imkanı sağlanacağına, resmi bir kurumdan gelecek bir para cezası ile sıkıntıya düşüleceğine ve istenmeyen bir kişinin misafir olarak haneye geleceğine ve çok üzüntü duyulacağına, kötü kişilerle aynı mekânda bulunmak zorunda kalacağına, kendi dualarının Allah katında kabul olacağına, kaybetmeyi göze alamayacağına, insanlar arasındaki iyi imajının sarsılacağına yorumlanır.

Rüyada sıvası bitmiş ev görülmesi yakın bir zaman içinde kurduğu işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, yeni adımlar atacağına, toplumdan kendisini soyutlayarak yalnızlığa düşeceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kendisine çok iyi bir mevkide iş bulacağına, yeni bir birlikteliğe yelken açılacağına, sorunların ve sıkıntıların düzeltileceğine alamettir.

Rüyada yeni bitmiş ev görülmesi iş hayatında ve aile hayatında sıkıntıların son bulacağına, kendisini hiç bilmediği bir işte bulmasına rağmen kısa süreli bir inceleme sayesinde işi öğreneceğine, hataların telafi edileceğine ve yakın bir akrabaya iş konusunda destek olunacağına, ailenin dağılmasına veya ciddi hasar görmesine, uzun bir süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, zorlukların çok kolay bir şekilde çözüme kavuşacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments