Rüya Tabirleri / bisiklet rüyaları / Rüyada bisiklet tekeri görmek

Rüyada bisiklet tekeri görmek

Rüyada bisiklet tekeri görmek her birine ayrı ayrı teşekkür edeceğine, kalabalık aile toplantılarına katılacağına, kavga ve tartışma dolu bir dönem geçirileceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından bu sayede kurtulup aile hayatında daha rahat bir döneme gireceğine, yaşadığı sıkıntıların bu haber sayesinde ortadan kalkacağına, eli bolken bir anda darlık içinde olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada bisiklet tekeri gördüyseniz

  • Evinizi veya ailenizi ilgilendiren konular netleşmeye başlıyor.
  • Çevrenizde size yardım etmek isteyen veya bir şekilde yardımı dokunabilecek olan kişiler olabilir.

Rüyada bisiklet tekeri çalınması kişinin üstünde çok fazla baskı hissetmesi ve her şeyin hesabının sorulması nedeniyle sıkıntılar yaşayacağına, dara düşeceğine ve keder sahibi olacağına, yaptığı her işle yöneticilerinden takdir alacağına, çıkılacak bir yolculuğun çok tatsız bir olayla sona ereceğine ve bir sebepten ötürü bir miktar ceza ödemek zorunda kalınacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya alimlerine göre rüyada bisiklet tekerinin yarılması kişinin her işte başarılı olacağı güce ve kudrete sahip olacağına, büyük parasal sorunların ve tartışmaların ortadan kalkacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve yapmak için birçok şeyden vazgeçtiği işte çok büyük maddi ve manevi zarar edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada bisikletin tekerinin çıkması sevdiklerine ihanet etmeyeceğine, maddi olarak çok büyük imkânlara sahip olacağına, iş hayatında değişiklik yapacağına, işleri bozmak isteyenlere üstünlük sağlanacağına rivayet eder.

Rüyada bisiklet tekeri tamir etmek rüyayı gören kişi için hayatının ve planlarının bozulacağına, neşesinin yerine geleceğine ve yüzünden gülümsemenin hiç eksik olmayacağına, herkesin çok sevdiği ve beğendiği biri olacağına, şans ve kısmet kapılarının da önünde sonuna kadar açılacağına, başını ağrıtan ve bazı konularda kendisine köstek olup işlerinin kötüleşmesine sebep olan kişilerden uzaklaşacağına ve daha rahat ve daha mutlu yaşayacağı bir döneme gireceğine, imkânları kendisine dilediği şekilde hareket etme ve adım atma fırsatı vereceğine alamettir.

Rüyada bisikletin tekerinin patladığını görüldüğünde dertlerin ortadan kalkacağına, yakın bir zaman içinde kendi işine sahip olacağına, güzel ve olumlu haberler alacağına, geçmişi unutarak bundan sonra yolun kalan kısmına bakacağına, sorunların ve tartışmaların sona ereceğine, aile düzeninde de bozulmalar yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada bisiklet tekeri şişirmek rüyayı gören için uzun süre bu durumla baş etmek için uğraşmak zorunda kalacağına, daha iyi biri olmak için gayret sarf edeceğine, kazanılan başarılar sayesinde yüklü miktarda para kazanılacağına, bir süre sıkıntı çekeceğine, düşüncelerini eyleme dönüştürecek fırsatlar bulacağına inanılmaktadır.

Rüya tabir edenlere göre rüyada bisiklet tekeri patlamak ekonomik durumunun her geçen gün çok daha iyiye gideceğine, dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine ve başarılarının sürekli artacağına, çok zahmetli durumlar ile karşılaşacağına, maddi güç elde edeceğine, çalışmalarla ve projelerle ilgili olarak çeşitli vaatler veren kişilerin sırt çevireceğine ve kara kara düşünmeye başlanacağına, şansının ve kısmetinin kendisinden yana gideceğine delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments