Rüya Tabirleri / bina rüyaları / Rüyada binanın hasar görmesi

Rüyada binanın hasar görmesi

Rüyada binanın hasar görmesi geçmişten gelen ve kişiye mutluluk veren bir haber sayesinde bir yolculuğa çıkılacağına, yakın bir zaman içinde yeni ve daha başarılı işlere gireceğine, kendisini bu duruma düşüren kişiler ile irtibatını tamamen keseceğine, yakın bir zamanda okul hayatının tekrar başlayacağına, aile bireyleri arasında çok büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına, yaşamının bir dönemindekilerin hiçbir zaman hafızasından silinmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada binanın hasar görmesi gördüyseniz

  • Kişisel değişiklikler yapabilirsiniz.
  • Yanlış insanlara doğruyu söylerseniz bir çok olumsuzluklarla karşılaşabilirsiniz.

Rüyada depremde binanın hasar görmesi sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve büyük atılımlar gerçekleştireceğine, geçim için verdiği savaşın kızışacağına, eğlenceli zamanlar geçireceğine, deyim yerindeyse geniş geniş yaşayacağına, kişinin bir müddet özel hayatına zaman ayıramayacak kadar meşgul olacağına, belli bir kazanç elde edileceğine işaret eder.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments