Rüya Tabirleri / yer rüyaları / Rüyada bildiği yerde kaybolmak

Rüyada bildiği yerde kaybolmak

Rüyada bildiği yerde kaybolmak tüm maddi ve manevi sorunların ereceğine, umutsuzluğundan ve gelecek kaygısından kurtulacağına, hayatı boyunca kısmetinin açık olacağına, bazen ne kadar hatırlamak istemese de onları yine de hep hatırlatacak birşeylerle karşılaşacağına, girişimde bulunduğu işlerden zaferlerle çıkacağına, yaşadığı sürece insanlığa hizmet etmek için her türlü fırsatı değerlendireceğine işaret etmektedir.

Rüyada bildiği yerde kaybolmak gördüyseniz

  • Tavsiyelerinizin, önerilerinizin veya rehberliğinizin önem taşıdığı başlıklarda bazı kişiler sizi takip etmek istemeyebilirler.
  • Karşınızdaki kişiler yeterince dikkat ettiğinizin farkında olmadan hareket edebilirler.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada bilerek yere düşmek endişe duyduğu konularda çok zarar göreceğine, eline geçen parayı yapacağı bir hata yüzünden girdiği bir işte batıracağına, çok büyük ve kötü durumlardan zarar görmeden çıkacağına, maddi olarak çok iyi bir noktaya ulaşılacağına, geleceğin hayır ve güzellik getireceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kendisine çok iyi bir mevkide iş bulacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments