Rüya Tabirleri / kir rüyaları / Rüyada beyazın kirlendiğini görmek

Rüyada beyazın kirlendiğini görmek

Rüyada beyazın kirlendiğini görmek uzun zamandan beri yapılan işte başarıların kıskanılmasına, bir konuda destek alacağına, rızkın gittikçe azalacağına, hiçbir zaman alım ve ödeme zorluğuna düşmeyeceğine, sevinçli ve güzel olayların yaşanacağına, kendisiyle de gururlanacağına alamettir.

Rüyada beyazın kirlendiğini gördüyseniz

  • Şimdiye kadar problemli olan bir konuya farklı bir açıdan yaklaşabilirsiniz.
  • Yorulmak bilmeden bir çok önemli işi başarabilirsiniz.

Rüyada beyaz kirli yorgan görülmesi sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zaman içinde biteceğine ve bu sayede etrafındaki insanlardan çok büyük takdir toplayacağına, huysuz ve dedikoducu bir eşe sahip olunacağına, kısa süre içinde kabul edildi haberi geleceğine, işlerini çok daha iyi bir duruma getireceğine, çok fazla zarara sebep olmayacağına, yakın bir zamanda sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada beyaz kirli elbise görüldüyse elinde bulunan imkânlar sayesinde kendisini çok seven bir kişi için yakın zaman içinde büyük bir sürpriz yapacağına ve bu kişiyi çok mutlu edeceğine, evinden neşenin ve eğlencenin eksik olmayacağına, bolluk ve bereket içinde yaşayacağına inanılmaktadır.

Rüyada beyaz kirli halı görüldüyse aile hayatının her geçen gün daha da güzelleşeceğine, ailesindeki huzurun bozulacağına, ne yöne gideceğine karar veremeyen rüya sahibinin bir seçim yapmak zorunda kalacağına, elinde bulunan fırsatların bir bir boşa çıkacağına, her şeye çıkarcı bir yaklaşım içinde olacağına, daha düşük bir kar sağladığı için borçlu duruma düşeceğine ve yine içinde bulunduğu sıkıntıdan kurtulamayacağına delalet etmektedir.

Rüyada beyaz kirli çamaşır görmek kredi çekileceğine ancak yaşanan maddi ve manevi sıkıntılar yüzünden ödenemeyeceğine, kendi ekmek teknesine sahip olacağına, çok olumlu ve güzel gelişmeler ile karşılaşacağına yorulur.

Rüyada beyaz kirli külot görüldüyse kısa bir süre öncesine kadar hayal ettiği ne varsa hepsini yaşayacağına, ekmeğine leke süreceğine ve helal lokmasına fesat karıştıracağına, mesleğinde saygınlık kazanacağına ve ideallerinin gerçekleşeceğine, aile hayatında çok iyi olaylar ile karşı karşıya kalacağına, iyi niyetlerinin karşılık göreceğine alamet eder.

Rüyada beyaz kirli çorap görüldüğünde arkadaşlarla ve akrabalarla eğlenceli vakitler geçirileceğine, çok kazançlı çıkacağı yatırımlar yapacağına, fakirlerin zenginleşeceğine ve huzurlu olunacağına, tutkuyu ve bağlılığı yaşama şansına nail olacağına, herhangi kötü bir kişi ile bir sorun yaşamayacağına ve kendisi gibi insanlara destek vereceğine, güzel bir yola çıkılacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments