Rüya Tabirleri / tekne rüyaları / Rüyada beyaz tekne görmek

Rüyada beyaz tekne görmek

Rüyada beyaz tekne görmek hayırlı bir kısmetle tanışılacağına ve kısa süreli bir sorun yaşanacağına ancak daha sonra durumun daha iyiye gideceğine, hayatından razı geleceğine, malın ve paranın da arttıkça artacağına, eskiden yapamadığı her şeyi yavaş yavaş hayata geçireceğine, temiz niyetleri sayesinde işlerinin her daim yolunda gideceğine, özellikle bu dönemde alacağı kararlardan dolayı ileriki zamanlarda pişmanlık veya sıkıntı duyacağına delalet etmektedir.

Rüyada beyaz tekne gördüyseniz

  • Hareketliliğiniz ile başarılı olmanızın yanı sıra maddi kazancınızı da katlayabilirsiniz.
  • Sıkıntı yaşamamak için sizden beklentileri olan kişileri onaylıyormuş gibi görünmenizde fayda var.

Rüya yorumcularına göre rüyada beyaz tekneye binmek eşi ve çocukları ile mutluluğunun da daim olacağına, yaşadığı pişmanlıkların son bulacağına, sorunların ve sıkıntıların aile bireylerinin vereceği destekler sayesinde ortadan kalkacağına, tartışmalı ortamlara maruz kalacağına, sorumsuzlukları yüzünden büyük sıkıntılara girilen bir kişi ile aradaki bağların kopartılacağına ve hakkaniyetli bir paylaşım içine girileceğine alamet eder.

Rüyada büyük beyaz tekne görülmesi ticaret ehli kişi olacağına, işlerinin yoluna girmesi ile birlikte çok büyük bir mutluluk duyacağına, maddi olarak büyük bir kayıp verileceğine, yolcu ve gurbette ise vatanına dönmeye, canını sıkacak ve epey üzüntü verecek bir durumla karşı karşıya kalınacağına ve saklı kalması gereken birçok şeyin özellikle sırların ortaya döküleceğine yorulur.

Rüyada denizde beyaz tekne görmek dileklerinin ve dualarının da kabul olacağına, kendisini iyi hissedeceğine, yapılan çalışmaların eskisi gibi kazanç getirmeyeceğine, anne babayla ters düşüleceğine, sabırla hayatına devam edeceğine, her şeyin gönlünce olacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments