Rüya Tabirleri / şapka rüyaları / Rüyada beyaz şapka görmek

Rüyada beyaz şapka görmek

Rüyada beyaz şapka görmek kariyerinde atılım yapacağına, tükenmeyecek bir rızık elde edeceğine, elindeki malların gideceğine, elinin darlığa düşeceğine, mesleki anlamda kendini ve pozisyonunu geliştirmek için yeni ortalıklar ve yeni yatırımlar yapacağına, iş için bugüne kadar yaptığı her türlü harcamanın boşa gideceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada beyaz şapka gördüyseniz

  • Eşinizle aranızda bir takım anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir.
  • Siz bir erkekseniz bir kadınla ilgili ümitleriniz kırılabilir.

Rüya tabircilerine göre rüyada beyaz şapka bulmak diplomalı ya da üniversiteli olmamış olmasının başarısına engel olamayacağını göstererek alaylı olacağına, bir sebeple atılmak istenen adımlarda biraz daha korkak olunacağına, etraftaki insanlara çok büyük yardımlarda bulunulacağına, o kimsenin başının dertte olduğunu öğreneceğine delalettir.

Rüya alimlerine göre rüyada beyaz şapka aramak refah düzeyinin düşmesine neden olacak yollara gireceğine ve bunun bedelini de fakirliğe ve yokluğa düşerek ödemek zorunda kalacağına, yaşananlar ile ilgili içinden geçen her şeyi ortaya dökeceğine ve artık tüm ipleri koparacağına, yeni bir sosyal çevreye kavuşulacağına, büyük sorunlar ile karşılaşacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının sona ereceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada beyaz şapka takmak kendisinden beklenen her şeyin karşılığını fazlasıyla verecek olan rüya sahibinin vicdanen son derece rahat olacağına, hem yeni yerler göreceğine hem de ekmek sahibi olacağına, hayatı boyunca pişmanlık duyacağına, uzun uğraşlar sonucu kurulan işte çok iyi hamleler yapılması sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine ve büyük bir zenginiğe kavuşulacağına alamet eder.

Rüyada beyaz şapka alındıysa şansının ve kısmetinin açılacağına, aile bireyleri arasında tatsız durumların yaşanacağına, büyük kazançlar elde edileceğine, mesleki ve ticari olarak kazancının artacağına, fırsatları kaybetmesine ve çok büyük zararlara girmesine rağmen yine kendi kontrolünü kaybetmeyip sakin olduğuna bundan sonra karşısına çıkacak başka fırsatları ve işleri bekleyeceğine ve çok daha iyi fırsatlar ile karşılaşacağına delalet etmektedir.

Rüya tabirlerine göre rüyada yeşil beyaz şapka takmak çok büyük kazançlar sağlayacağına ve bu durumların aile yaşantısına da çok etki edip aile bireylerini de mutlu edeceğine, çok büyük mutluluklar duyulacağına, parasını ve işini kaybedeceğine yorumlanmaktadır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada beyaz şapka kaybetmek çok kötü durumlara ve istenmeyen zararlara engel olacağına, uzak bir şehirde yaşayan sevdiği bir kişiden haber alacağına, uzun zamandan beri aksayan işlerin kısa süre içinde düzeleceğine, ortaklık yaptığı kişilerden çok büyük fayda sağlayacağına, girdiği işte ortaya koyduğu çalışmaların beğenilmesi ile çok daha iyi yerlere geleceğine, hanesine bolluk geleceğine ve geçiminin kolaylaşacağına delalettir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada beyaz şapka giymek çok büyük maddi zarara uğrayacağına, ilerlemek ve uzmanlaşmak istediği alanlarda eğitim alacağına, maddi olarak büyük bir atılım gerçekleştireceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments