Rüya Tabirleri / salıncak rüyaları / Rüyada beyaz salıncak görmek

Rüyada beyaz salıncak görmek

Rüyada beyaz salıncak görmek hastalığı ya da endişe duyduğu herhangi bir durum varsa eğer Allah’ın izni ile düzeleceğine ve çok hayırlı bir kariyere sahip olacağına, çok hayırlı ve iyi mevkilere geleceğine, işinde yerinin sağlamlaşmasına ve patronun gönlünü kazanmasına, bunun kendisine ilaç gibi geleceğine, rüya sahibinin kötü ve art niyetli kişilerle karşılaşacağına, vereceği tüm uğraşlara rağmen bu zararları bir türlü kapatamayacağına işaret etmektedir.

Rüyada beyaz salıncak gördüyseniz

  • Karşı taraf üzerinde uzun süreli etkileri olabilecek kararlar alamamanızda fayda var.
  • Seyahatler veya iletişim esnasında yaşanabilecek sorunlara karşı tedbirli olmakta fayda var.

Rüyada beyaz salıncakta sallanmak girdiği bir ortaklıktan büyük zararla çıkacağına, ancak herhangi bir sorun yaşamadan olayların yatışacağına, üzüntü veren olayların düzeltileceğine, evde dinlenmek zorunda olacağına, karlı yatırımlarının uzun vadede kendisine büyük kolaylık sağlayacağına, çok büyük bir mutluluk yaşayacağına işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments