Rüya Tabirleri / kıl rüyaları / Rüyada beyaz saç kılı görmek

Rüyada beyaz saç kılı görmek

Rüyada beyaz saç kılı görmek başarılarının ve mutluluğunun önündeki tüm engellerin de ortadan kaybolacağına, çok iyi giden işlerin duracağına, kötü kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, yaşanan tüm sürtüşmelere rağmen bir türlü orta yolun bulunamayacağına, büyük ve güzel gelişmeler sayesinde işini büyüteceğine, sorunların yakın zaman içinde biteceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada beyaz saç kılı gördüyseniz

  • İş ilişkileriniz yüzünden tanıyacağınız, ya da tanıdığınız birisi ile uyumlu bir ilişkiye girmeniz olasıdır.
  • Sadece para harcama konusunda değil her konuda savurgan olabilirsiniz.

Rüya alimlerine göre rüyada beyaz saç kılı koparmak büyük bir çalışma ya da proje gerçekleştireceğine, iç dünyasının güzelleşeceğine, yönetici makamına geleceğine ve kendisi ile gurur duyacağı önemli ve büyük işlere imza atacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin emellerine ulaşmayı başaracağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments