Rüya Tabirleri / perde rüyaları / Rüyada beyaz perde yıkadığını görmek

Rüyada beyaz perde yıkadığını görmek

Rüyada beyaz perde yıkadığını görmek beddua ve ah alacağına, sıkıntılara ve zorluklara daha akıllı ve mantıklı yaklaşacağına, deyim yerindeyse boğulacaksan büyük denizde boğulacaksın mantığından hareket edeceğine ve Allah’ın izni ve yardımıyla amacına ulaşarak istediğini alacağına, yapacağı yatırımlarda her zaman doğru adımlar atacağına, işlerinin kısa bir zaman içinde çok iyi bir hal alacakken karşılaşılacak bazı durumlardan ötürü yarıda kalacağına, girdiği bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz perde yıkadığını gördüyseniz

  • Kendinizi bitkin hissediyorsunuz.
  • Duygusal ilişkilerde bağımsızlık ihtiyacı duymanız olasıdır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada beyaz perde yıkayıp asmak büyük sıkıntılar ve sorunlar çekeceğine, çok büyük çaba sarfedeceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde insanların dikkatini çekeceğine, kötü duygularından arınacağına ve Allah’ın kendisine lütfettiklerinin kıymetini bileceğine, iyi ve kolay geçim halinde olacağına işaret ettiğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments