Ana sayfa » Papağan rüyaları » Rüyada beyaz papağan görmek

Rüyada beyaz papağan görmek

Rüyada beyaz papağan görmek üzücü bir tartışmaya girileceğine ve bu tartışma sonucunda çok sevilen biri ile yolların ayrılacağına, atılacak adımlar sayesinde iş sahibi olunacağına, çok güzel ve iyi insanlar ile çalışıp işlerinde büyük başarılar kazanacağına, ticaret hayatında cesaretini kaybedeceğine, çalışma ortamında huzurunun bozulacağına, çektiği acıların ve zorlukların son bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz papağan gördüyseniz

  • Belli iş ya da ilişkilerde kırılmalar söz konusu olabilir.
  • işinizde üstlerinizin dikkatini çekip, olumlu puanlar toplayabilirsiniz.

Rüyada beyaz papağan ısırması rüyayı gören için çok hayırlı kazançlar elde edeceğine, maddi açıdan çok iyi bir noktaya gelineceğine, çok büyük konuşan veya başkalarını kınayan kişilerin başlarına aynı durumların geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada siyah beyaz papağan görmek sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde sona ereceğine, kendi işinin başına geçip kendi patronu olacağına, kaybedilen bazı şeylerin yakın zaman içinde tekrar bulunacağına, tabiri caizse derin bir oh çekeceğine ve hayırlı günler yaşayacağına, maddi imkânların günden güne daha iyi bir hal alacağına, yakın bir zaman içinde ortaya çıkan bereketsizlik ile başa çıkmak zorunda kalacağına tabir olunur.

Rüyada mavi beyaz papağan görüldüğünde kazancının ve sağlığının ömür boyu süreceğine, maneviyatın da zenginleşeceğine, kendisini hiç olmadığı kadar kötü bir durumda bulacağına, büyük bir boşluğa düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kafeste beyaz papağan görüldüyse etrafındaki insanları şaşırtacak bazı kararlar vereceğine, kötü niyetli bir arkadaşın yol açtığı sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir döneme girileceğine, grip ya da nezle dışında hiçbir illet hastalığa yakalanmayacağına rivayet eder.

Rüyada yavru beyaz papağan görüldüyse nişanlı ya da sözlü olanların arasına husumet gireceğine ve geçici bir ayrılık yaşanacağına, talihin yüzlerine güleceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının sona ereceğine, her zaman geçimini sağlamanın bir yolunu bulacağına, para yerine geçen herhangi bir belgenin karşılığı olmadığına dair bir haber alınacağına yorulmaktadır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada beyaz papağan sevmek bir sebeple kendisine ve ailesine çok dikkat etmesi gerektiğine aksi halde içlerinden birinin bir şekilde zarar göreceğine, müjdeli bir haber alarak sevineceğine, kazancının ve canın güvence altında olacağına, eline geçen para ile birbiri ardına güzel çalışmalara imza atacağına, yaptığı bir çalışma sonucunda işlerinin düzeleceğine, duygularını açığa vuracağına inanılır.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada beyaz papağan tutmak attığı adımların da kendisine hayır getireceğine, herkesin itibar ettiği bir konuma yükseleceğine, alınacak iş tekliflerini değerlendirerek başka sektörlerde de aynı başarılı çalışmaları yineleyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada beyaz papağan yakalamak rüya sahibi için ancak bu hatadan kurtulup doğru bir hamle yaparak çok daha rahat edeceği bir proje gerçekleştireceğine, hayırlı bir yuva kurulacağına, soğuk davranan bir kişi ile aranın düzeltileceğine, işlerin her geçen gün daha çok kişiye ulaşacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından tamamen kurtulacağına, istemeden birçok fırsatı kaçıracağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada beyaz papağanla konuşmak anne babasından çok hayırlı dualar alacağına, rüyayı gören kişinin sabrının zorlanacağı olaylar yaşayacağına, üzüntü verici bir duruma düşüleceğine, gereksiz işlerden ve gereksiz kişilerden kendini soyutlayıp çevresini değiştireceğine rivayet eder.

Rüyada beyaz papağan beslemek rüya sahibi kişi için sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok rahat bir hayat süreceğine, yardımı ile onlara ilaç ve şifa olduğunu görerek çok mutlu olacağına, iş hayatının ve maddi durumunun daha iyi bir hal alacağına, aile üyelerinin birbirleriyle açıkça konuşmadıkları bir konuda sıkıntı yaşansa da sonucun tatlıya bağlanacağına, çok kişiye akıl hocalığı edeceğine inanılır.

Rüyada beyaz papağan almak dualarının ve dileklerinin gerçekleşeceğine, günü birlik kazanç elde edeceğine, karşılaşılacak engellerden ötürü sıkıntı çekileceğine, hareketli ve hoş günler geçireceğine alamet ettiğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top