Rüya Tabirleri / otobüs rüyaları / Rüyada beyaz otobüs görmek

Rüyada beyaz otobüs görmek

Rüyada beyaz otobüs görmek verilen sözlerin tutulamayacağına, çok kolay bir şekilde para elde edebilecek bir mevkiye geleceğine, sağlıkla ilgili olarak herhangi sıkıntı çekilmeyeceğine, mesleğinde kendisini tatmin ve mutlu edecek noktaya geleceğine, birbirlerinin sıkıntılarına koşulacağına, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada beyaz otobüs gördüyseniz

  • Kendinizi son derece sakin bile hissetseniz beklenmedik zamanlarda patlama yapabilirsiniz.
  • Başlangıçta istenilen sonuç alınamamış bir teklifin üzerinden geçilmesi gerekiyor olabilir.

Rüya tabircilerine göre rüyada beyaz otobüs temizlemek bugüne kadar gözünün önünde olduğu halde görmediği ikiyüzlü insanların varlığını öğreneceğine, bir sebeple alınteri dökerek elde ettiği kazancı kaybedeceğine, yüksek makamlara geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya tabirlerine göre rüyada beyaz otobüs sürmek yakın bir zaman içinde yaptığı bu şeyden pişman olup etrafındaki insanları bu konuda çok uyaracağına, hakça ve eşit bir şekilde bölüştüreceği mirası sayesinde geri kalan ömrünü huzur içinde tamamlayacağına, ardından alınacak kararlar ve atılacak adımlar sayesinde projenin ayağa kaldırılacağına, beklentilerin boşa çıkmayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabirlerine göre rüyada kırmızı beyaz otobüse binmek hayatın alınacak haberler üzerine düzene gireceğine, ekonomik olarak rahatının yerine geleceğine, üzüntülerin sevince dönüşeceğine delalettir.

Rüyada beyaz otobüsle yolculuk yapıldıysa en kısa sürede çok daha iyi paralar kazanacak duruma geleceğine, kötü düşünceli insanların hayattan uzaklaştırılacağına, sorunların tek kalemde silineceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya alimlerine göre rüyada beyaz otobüs kullanmak eşiyle bahtiyar olacağına, yapılan bir hatanın telafi edileceğine, bilgiçlik taslayan ve aşağılayan tutumlar içinde bulunulacağına işarettir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada beyaz otobüs binmek hem kendisini hem ailesini koruma konusunda daha rahat edeceğine, kazancının günden güne artacağına, endişe ettiği durumlardan kurtulacağına, uğradığı zararın yakın bir zamanda telafi edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada beyaz otobüs alınması enerjisinin ve canlılığının bitmeyeceğine, sıkıntı dolu günler yaşanacağına, karşısına çıkan şansları iyi kullanamayacağına, işlerinin ters gideceğine, karşılaştığı bazı ayak oyunları yüzünden yakın bir zaman içinde işsiz kalacağına alamet etmektedir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada beyaz otobüsten inmek yokluk ve fakirlik nedir hiç bilmeyeceğine, gösterişli halinin hemen fark edileceğine, isabetli kararlar vererek menfaat elde edeceğine, kişinin rahat edeceğine ve daha kolay bir hayata kavuşacağına, kendisine uygun bir kısmet bulup en kısa zaman içinde dünyaevine gireceğine, yeni çalışmalar yapılacağına alamet eder.

Rüyada beyaz otobüs yıkamak hayırlı ve sevinçli haberler alınacağına, bol ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, yapılacak olan bir çalışmanın büyük ses getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada beyaz otobüs yıkamak görüldüğünde kendisini kötüleyen ve çekemeyen insanlar yüzünden büyük bir sıkıntı çekeceğine, moralsiz ve tatsız günler geçireceğine, bir sebeple uzun zamandan beri yaptığı işinden olacağına, giriştiği bütün işlerde sorunlarla karşılaşacağına, iş hayatında ve aile hayatında tartışmaların çok yoğun bir şekilde yaşandığı ve sorunlara bir türlü çözüm bulunamadığı bir döneme girileceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments