Rüya Tabirleri / doktor rüyaları / Rüyada beyaz önlüklü doktor görmek

Rüyada beyaz önlüklü doktor görmek

Rüyada beyaz önlüklü doktor görmek maddi açıdan güçsüz bir döneme girileceğine, küslerin ve kırgınların barışacağına, huzurlu bir iş hayatı sağlanacağına ve refaha erileceğine, çok büyük miktarda paralar kazanacağına, hayır duaları alınacağına ve daha iyi yerlere gelineceğine, içine düşülen çıkmazdan kurtuluşa erilemeyeceğine alamet eder.

Rüyada beyaz önlüklü doktor gördüyseniz

  • Bir arkadaşınız, akrabanız ya da komşunuzla anlaşmazlık yaşayabilirsiniz.
  • Aşk hayatınız veya yaratıcılık gerektiren işlerinizde ilham verici gelişmeler söz konusu olabilir.

Rüyada beyaz önlüklü doktorla konuşmak artık rahat bir nefes alacağına, çok sevdiği ve değer verdiği bazı çalışmalara gireceğine, yardım ettiği bir kişi tarafından çok büyük bir zarara düşürüleceğine, can ciğer olduğu kişilerle kavgalar ve küskünlükler yaşanacağına, sorunlu bir dönem geçirileceğine, evlilik hayali kurduğu birisine aşık olup onunla evleneceğine alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments