Rüya Tabirleri / kundak rüyaları / Rüyada beyaz kundak görmek

Rüyada beyaz kundak görmek

Rüyada beyaz kundak görmek gurbette iseniz vatanınıza döneceğinize, hayırsız olaylar yaşayacağına, belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine, kısa süre içinde büyük kazanç sahibi olunacağına, çok kötü günler geçirip dedikodu çıkaran kişi ya da kişiler ile büyük bir tartışma yaşayacağına, mevcut ilişkilerinin tartışmalar nedeniyle sarsılacağına yorulmaktadır.

Rüyada beyaz kundak gördüyseniz

  • Fiziksel olarak bazı zayıflıklarınız varsa onlardan kurtulmanız da olasıdır.
  • Bazı planlarınıza sosyal yaşamınızı ya da aşk hayatınızı veya özel bir kişiyi dahil edebilirsiniz.

Rüyada beyaz kundak bezi görülmesi haneye bolluk ve bereketin dolacağına ve ferahlığa çıkılacağına, uzak bir akrabadan kalacak miras sayesinde yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine, etrafındaki insanlara başları sıkıştığında yardım edeceğine, yıllardan beri hayal ettiği ve gerçekleştirmek için büyük çaba sarfedip emek harcadığı için çok daha hızlı bir şekilde hedeflerine ulaşacağına, eline geçen fırsatlarla çok iyi işler çıkartacağına, en doğru şekilde öğreneceğine alamet ettiğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments