Rüya Tabirleri / kirpik rüyaları / Rüyada beyaz kirpik görmek

Rüyada beyaz kirpik görmek

Rüyada beyaz kirpik görmek çok huzurlu ve güzel günler göreceğine, yapılan bu hamleden ötürü iş ve aile hayatındaki kişilerden ağır eleştiriler geleceğine, uzun zaman önce başladığı ancak sonra üzerine düşünemediği bir proje ile ilgili olarak yeni adımlar atmaya başlayacağına ve bu sayede bazı kişilerin dikkatini çekeceğine, hedeflerine ve amaçlarına ulaşacağına, düştüğü kötü durumlardan yardım ettiği insanlardan alacağı hayır duaları sayesinde kurtulacağına, ulvi kimse haline geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada beyaz kirpik gördüyseniz

  • Ortaya çıkan gelişmelere bağlı yapısal değişiklikler söz konusu olabilir.
  • Taleplere rağmen bütçenize sadık kalmanız gerekiyor.

Rüyada uzun beyaz kirpik görmek huzurunu da kaçıracak hiçbir önemli sorun ve kötü olayla karşılaşmayacağına, elinde bulunan imkânları kullanarak kendi işini kuracağına ve sevdiği kişilerden alacağı yardım ile işlerini çok hayırlı bir düzene oturtup kazanç elde edeceğine, kişisel kavgaların son bulacağına, kendisine dert ettiği şeyleri atlatmayı ve unutmayı bileceğine, maddi olarak rahatladığı bir dönemde büyük ve hayırlı bir ortaklık kuracağına, çok büyük bir kazanç elde etmesini sağlayacak iş için yardımcı olacağına ve üzüntüsünü bölüşmek için yakın bir zamanda çok çaba göstereceğine alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments