Rüya Tabirleri / kağıt rüyaları / Rüyada beyaz kağıtta yazılar görmek

Rüyada beyaz kağıtta yazılar görmek

Rüyada beyaz kağıtta yazılar görmek sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, bulunduğu mevkide yükseleceğine, işlerini ve sorunlarını tek başına çözmek zorunda kalacağına, içinde bulunduğu sorunların günden güne artacağına, sevdiği kişileri etrafına toplayacağına, çok rahat bir döneme girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada beyaz kağıtta yazılar gördüyseniz

  • Gitmeniz gereken yerlere ulaşabilmek için gerekenden biraz daha erken yola çıkmanızda fayda var.
  • Hayatınıza farklı bir gözle bakabilirsiniz.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada beyaz kağıtta yazı okumak toplumdaki ve ticaretteki itibarının artacağına, iş sahibi olacağına, sıkan ve hasta eden tüm kötü olayların biteceğine, uzun süre kimseye güvenmeyeceğine, gereksiz bir sebeple bozulan işlerin düzene sokulacağına, mutluluktan havalara uçulacağına işarettir.

Rüyada beyaz kağıtta yazı yazmak müjdeli olaylar yaşayacağına, korkusuz biri olarak şöhret edinileceğine, iş dünyasında yapılacak bazı ortaklıklar ile zor durumlardan kurtulup çok güzel ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, onunla kardeşten daha yakın olacağına, kısa sürede hayatın düzene gireceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments