Rüya Tabirleri / işlem rüyaları / Rüyada beyaz işleme görmek

Rüyada beyaz işleme görmek

Rüyada beyaz işleme görmek önündeki yaşamında maddi ve manevi yönden huzursuz ve rahatsız olacağına, rüya sahibi bekar ise evlilik fikrinin ailesi tarafından da destek göreceğine, ancak bu durumların kısa bir süre içinde atlatılacağına, kazancının düşeceğine ve bu nedenle yokluk içinde kalacağına, maddi anlamda kendisini toparlayacağına, uzun zamandan beri zorluk yaşatan bir olayın üstesinden gelineceğine rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz işleme gördüyseniz

  • Geçmişte birlikte çalıştığınız kişileri gözden geçirin.
  • Çok iyi becerebileceğiniz şeylerde bile kendinize güvenememeniz olasıdır.

Rüyada beyaz işleme yapmak sorunların çözüm bulacağına ve çözümsüz gibi duran bir işin çözüleceğine, çok üzüntülü ve sorunlu olaylar yaşanacağına, zarar ettiği bir dönemi kapatıp çok büyük kazançlar elde edeceği bir döneme gireceğine, hayattan yana keyif bulacağına, artık kötü günler yaşamayacağına ve kara bulutların dağılarak güneşin yüzünü göstereceğine, haneye bolluk ve bereket geleceğine delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments