Rüya Tabirleri / is rüyaları / Rüyada beyaz iş önlüğü görmek

Rüyada beyaz iş önlüğü görmek

Rüyada beyaz iş önlüğü görmek kazana ve haklı çıkan tarafın kendisi olacağına, pürüzlü durumları halletmek için aile üyelerini ikna etmek isteyeceğine, rüya sahibi bir kadınsa kocasının öleceğine, ağızdan çıkan sözler yüzünden yakın akrabalarla dargınlık yaşanacağına, üstünlük elde edeceğine ve ticaret hayatında tanınır kişi olacağına, istenmeyen bazı olayların yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada beyaz iş önlüğü gördüyseniz

  • Fikir ayrılıkları söz konusu olabilir.
  • Bir değişiklik ilham verici olabilir.

Rüya alimlerine göre rüyada beyaz iş önlüğü giymek içinde bulunduğu sağlıksız ruh halinden ve bedenindeki ağrılarından kurtulacağına, maddi olarak çok iyi bir konuma gelineceğine, kazancını bu kişiden elde edeceğine, yanına yeni insanlar alarak onlara bilgilerini aktaracağına, hayallerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine, çok gereksiz ve yanlış atılımların yapılacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments