Rüyada beyaz iltihap görmek

Rüyada beyaz iltihap görmek dualarının kabul olacağına, hile ile mal elde edeceğine, o işi canlandıracağına, insanlık görevlerine daha fazla eğileceğine, oldukça kazançlı işler yapacağına, geçim sıkıntısına ve yokluğa düşeceğine yorulur.

Rüyada beyaz iltihap gördüyseniz

  • Sıkıştığınız anda ise gevşeyip sakin kafayla düşünmeye çalışın.
  • Zararlı çıkmazsınız.

Rüyada sivilceden beyaz iltihap akması arkadaşlar arasında tatlı bir rekabet yaşanacağına, hayır getirecek bir işin sıkıntı yaratacak bir hal alacağına, istediği kadar dünya nimetlerinden ve güzelliklerinden faydalanacağına, riyakar insanlarla karşılaşacağınıza, işlediği hayır nedeni ile çevresindekilerin taktirini kazanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada ağzından beyaz iltihap akması rüyayı gören kişi için işle ilgili olarak şehir dışına çıkılacağına, zengin bir hanımdan yardım görüleceğine, aralarındaki problemlerin çözüleceğine, rüyayı gören kişinin herşeye karşı hazırlıklı olduğuna ve bu kişi tarafından hazırlanmış olan küçük ama kötü bir olaydan sonra rüya sahibinin bu kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına inanılır.

Rüyada boğazında beyaz iltihap görülmesi sevilen kişilerle iş konusunda bir birlik kurulacağına, maddi açıdan çok iyi bir seviyeye gelineceğine, sıkıntıların zamanla çözüleceğine ve refah içinde olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada parmaktan beyaz iltihap akması ayrı düşmüşlerin kavuşacağına, helal lokmalar yiyeceğine, sıkıntıların ve sorunların hızlı bir şekilde çözüleceğine, gireceği bir proje sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, zahmetli işlerden hayırlı bir şekilde kurtulacağına, yurtdışından gelen bir destek sayesinde istenen amaçlara ulaşılacağına işaret eder.

Rüyada vücuttan beyaz iltihap akması rüya sahibi için iyiye ve güzel olana ulaşacağına, kafasına göre birini bulacağına, elinin darlığa düşeceğine, emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve gelirinin de kendisini konfor içinde yaşatacak miktarda olacağına, el attığı her işte herkesi kıskandıracak başarılar elde edeceğine, kontrolü ve inancı elden bırakmayacağına alamet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Arzu

Kardeşim cezaevinde ve daha bir yıl daha orada olacak. Rüyamda çıktığını ve eve geldiğini görüyorum. Girmeden önce kulak arkalarında iltihap varmış, ben görmek için derisini kaldırıp bakıyorum ve bembeyaz iltihap görüyorum. Yüzüne baktığımda kaşlarının üzerinin de şişip bembeyaz olduğunu görüyorum. Bunun hastalığı ilerlemiş ve öleceği için salmışlar diye düşünüp beddularlar ederek bağırmaya başlıyorum. O esnada ya sus bi arzu diyor. Bu arada eski eşimde orada nedense ve kulaklık kablosu arıyor..

Gül

Gerçekte de kasık bölgemde iltihaplı olan yaram var rüyamda da aynı yerden çeşmeden açmış gibi su boşaldı yaradan oh kurtuldum dedim bu yaradan çok merak ediyorum yorumunuzu

Nurcan

Rüyamda bacakta be dizimin altında siğil gibi bir séy cıkmiştı onu patlattım aşırı derecede beyaz renk irinin aktığını gördüm ben sıktıkça irin yoğun bir şekilde su gibi akiyordu daha sonra delik gibi bir bosluk oluştu yani bakıldıģiında bacağımin iç ķısmı görünüyordu bu rüyanın etkisinde kaldım yorumlarsanız memnun olurum

Emel

Sağ ayağımın altında fındık kadarsivilce sıkıyorum iltihaplar koyu irin beyaz elimin üzeri doluyor üstümede sürüyorum teşekkürler

Berivan

Ruyada hamile olan kardeşimin karnında iltihap akması onu temizlememiz ne acaba şimdiden tskler