Rüya Tabirleri / idrar rüyaları / Rüyada beyaz idrar görmek

Rüyada beyaz idrar görmek

Rüyada beyaz idrar görmek yetki ve söz sahibi olacağına, manevi olarak hasar alınacağına, huzurlu ve lüks bir hayat yaşayacağına, daha ferah ve daha rahat bir hayata kavuşup kendisini daha iyi hissedeceğine, hepsinin istediğiniz düzende ilerleyeceğine, sohbetinin bozulacağına ve en sevdikleri ile nerdeyse yolları ayırma noktasına geleceğine inanılır.

Rüyada beyaz idrar gördüyseniz

  • Gereken ilgiyi göstermeniz iş, aşk ya da sosyal yaşamınızdaki sizin için önemli konuları yeniden düzenleyerek sizin için daha yararlı hale getirmenizi sağlayabilir.
  • Başkalarının etkisi altında da kalarak zarar görebilirsiniz, Aslında,bir yanılgıya düşmeyecek kadar da akıllı birisiniz.

Rüyada beyaz idrar yaptığını görülmesi ona mutluluk getireceğine, sorunlarından ve borçlarından kurtulacağına, berekete ve zenginliğe kavuşacağına, rızkının çoğalmasına vesile olacak kazançlı işlere gireceğine, alın terinin karşılığını alacağına, birçok işin birlikte yapılacağına delalet etmektedir.

Rüyada beyaz idrar yapılması iş ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayacağına, aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşanacağına, bunun da hayatı için büyük neşe kaynağı olacağına, çalışmaların günden güne daha popüler olacağına, kötü bir sürprizle karşılaşılacağına, işlerin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Berna

Ben hamileyim ruyamda beyaz renk çiş yaptığımı gordum