Rüya Tabirleri / bot rüyaları / Rüyada beyaz bot görmek

Rüyada beyaz bot görmek

Rüyada beyaz bot görmek herkesin yardımına koşan rüya sahibinin başı sıkıştığında çevresinde pek çok insan göreceği için mutluluk duyacağına, isteklerine ve emellerine kavuşmak konusunda herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğine, işlerin yeni kapılar açacağına, aile hayatına da yansıyan bu kötü olaydan ötürü insanlar ile olan ilişkilerini neredeyse tamamen keseceğine, ekmeğini daha rahat şekilde kazanacağına ve sevdiği kişilere iyi bir hayat temin edeceğine, bolluk içinde bir hayat yaşanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada beyaz bot gördüyseniz

  • Hayatın farklı kesitlerinden kişilerle karşılaşmak veya geçmişinizle ilgili bazı konuları daha iyi anlamanıza yardım edecek bazı şeyler, daha derinlere inme veya yeni şeyler keşfetme arzunuzu arttırabilir.
  • Sizi mutlu kılacak veya ihtiyaçlarınızı karşılamaya hizmet edecek şeylere odaklanmalısınız.

Rüyada beyaz bot giydiğini görüldüğünde işinin ehli durumuna geleceğine, yaşayacağı değişim ile birlikte yardıma muhtaç olan herkese maddi ve manevi olarak yardım edeceğine, hiç olmadığı kadar iyi bir şekilde çalışarak çok iyi işlere imza atacağına, ancak bu işin çok başarılı bulunması sayesinde işin uzayacağına rivayet etmektedir.

Rüya alimlerine göre rüyada beyaz bot giymek kalp kırıklıklarının yaşanacağına ve kötü sözlerin işitileceğine, kazancın ve işlerin düşerek maddi sıkıntıların baş göstereceğine, iş hayatında başına gelen kötü olaylardan kendisini kurtarabileceği bir durumla karşı karşıya kalacağına, işleri baltalamaya çalışan kişilere rağmen herkesin dikkatini çekecek çalışmalara imza atılacağına, böylece daha büyük adımlar atılacağına inanılmaktadır.

Rüya tabirlerine göre rüyada yeni beyaz bot giymek işlerinde yenilikler yapacağına, ne denli büyük olursa olsun kötü şansın uzaklaştırılacağına, iş hayatında bunca ilerlemeden sonra gönül işlerine kalbinin kapılarını açacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına, hayırlı ve dürüst insanlar ile tanışacağına, kişinin çoğu kendi davranışlarından kaynaklanan bu durum için çözüm bulmak yerine kabullenip kendini daha da geri çekeceğine inanılmaktadır.

Rüyada beyaz bot hediye almak kaçırılan fırsatlar yüzünden uzun zamandan beri yapılmak istenen bir projenin askıya alınacağına, sonrasında pişmanlık duyarak tövbe edeceğine, işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve zararların telafi edileceğine, eğitim ve kariyer konusunda resmi bir kurumla bir proje gerçekleştirileceğine, akraba ilişkilerinin her zaman samimi ve sıkı olacağına alamet etmektedir.

Rüyada beyaz bot ayakkabı görüldüyse ilaç kullanılması gereken bir hastalıkla uğraşılacağına, kişinin karşısına pozitif etkiler yaratacak fırsatlar çıkacağına, çözüm yolları bulamayacağına, yaptığı işe gösterilen ilginin çoğalacağına, kavgalı aile bireyleri ile aralarındaki suların durulacağına ve daha aklı başında hareket etmenin sonucunda var olan sıkıntılı durumların sona erdirileceğine, şerefi ve namusu ile yaşayıp gideceğine inanılır.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Aylin

Çiçekli uzun bir elbise giymişim altına ayakkabı ne giysem diye düşünürken yazlık dantelli spor bir bot modeli görüyorum. Ama gimedim rengi beyazdı