Rüya Tabirleri / baklava rüyaları / Rüyada beyaz baklava görmek

Rüyada beyaz baklava görmek

Rüyada beyaz baklava görmek ancak bir çıkış yolu bulamadığı için zor zamanlar geçireceğine, özel hayatında köklü ve güzel değişiklikler meydana geleceğine, yeni başlangıçların yapılacağına, yeni kapılar açılacağına ve uzun sürecek bir birlikteliğe girileceğine, zorlu bir işe girdiği ortağı ile beraber büyük rahat ereceğine, ardı ardına güzel ve hayırlı haberler alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada beyaz baklava gördüyseniz

  • Fiziksel, finansal veya duygusal açıdan kaldırılabileceğinden fazla yük yüklenmeniz veya üzerine gidilen konular önemli sorunlar yaratabilir.
  • Sizi ilgilendiren toplantı ya da organizasyonlara katılabilirsiniz.

Rüyada beyaz baklava yapıldığında yapılan bir gençlik hatası yüzünden karşılaşılan durumdan ötürü yıkılacak kadar dertleneceğine ve kederleneceğine ve ağır bir hastalığa tutulup uzun bir zaman pençesinden kurtulamayacağına, çok sıkıntılı ve zor bir işe gireceğine, hayırlı kişilerle bir araya geleceğine, çok güzel şeyler ile karşılaşıp yeni yerlere gidip yeni işlere gireceğine ve çok daha huzurlu bir insan olacağına, isabetli kararlar vererek menfaat elde edeceğine, alacaklarını tahsil edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments