Rüya Tabirleri / berat rüyaları / Rüyada berat kandilini görmek

Rüyada berat kandilini görmek

Rüyada berat kandilini görmek sevinçli ve güzel haberler alınacağına, hayırlı bir kişi olarak sevdiklerini koruyacağına ve her zaman destekleyeceğine, rüya sahibinin çok zor ve kötü günler geçireceğine, ağız tadından ve neşesinden de olacağına, geniş bir ev satın alacağına, sorunlu ve sıkıntılı bir şekilde ilerleyen bir projenin başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine inanılır.

Rüyada berat kandilini gördüyseniz

  • İş hayatınızda veya maddi başlıklı konularda düşünceli davranmanın olumlu karşılığını görebilirsiniz.
  • Bazı kayıplarınız olabilir ya da bir şeylerden vaz geçmek zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada berat kandili olduğunu görülmesi aile bireyleri ile bu işten ötürü ters düşüleceğine, planlarını ve projelerini gerçekleştirebilmesi için destekgöreceğine, ters giden işlerin edilecek dualar sayesinde yoluna gireceğine, çok büyük ve anlamlı çalışmalara imza atacağına, ticaretle uğraşıyorsa gelişeceğine, hayalini kurduğu herşeye sevdiği kişilerden alacağı destek ile kavuşacağına delalet eder.

Rüyada berat kandilinde oruç tutmak rüya sahibi kişi için anne baba duası alınması sayesinde hayatta büyük bir engelle karşılaşılmayacağına, kalbini temiz tuttuğu müddetçe huzurunun bozulmayacağına, bir sebeple çok zor günler geçireceğine, hayallerin gerçekleşeceğine ve huzurlu ve mutlu bir aile hayatında kavuşulacağına, bir sebeple uzunca bir süre insan içine çıkamayacağına, bir aile büyüğü ile ilgili üzücü bir haber alınacağına tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments