Rüya Tabirleri / köpek rüyaları / Rüyada bekleyen köpek görmek

Rüyada bekleyen köpek görmek

Rüyada bekleyen köpek görmek hayal ettiği herşeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine ve çok sevineceği bir olayla karşılaşacağına, uzun zamandan beri beklenen bir iş kapısının açılacağına, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların ve didişmelerin kısa süre içinde biteceğine ve herkesin mutlu olacağı bir ortamın oluşacağına, rahat ve kazançlı bir işin başına geçeceğine, geleceğini de olumsuz yönde etkileyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada bekleyen köpek gördüyseniz

  • Bir kere daha incelemenizde fayda var.
  • Başkaları için yaptığınız şeyler sizi mutlu edecek şeylere dönüşebilir.

Rüyada kapıda bekleyen köpek görülmesi sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda kurtulacağına, ekonomik durumunun düzeleceğine, yakın görüşülen biriyle arada kırıcı konuşmalar geçeceği için kişinin moralinin bozulacağına, elinden hiç bir şey gelmeyeceğine, muradına ereceğine ve daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, eski sosyal hayatın dışında kalınacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments