Rüya Tabirleri / bekar rüyaları / Rüyada bekarken doğum yaptığını görmek

Rüyada bekarken doğum yaptığını görmek

Rüyada bekarken doğum yaptığını görmek bunun hem meslek hem de özel hayatına darbe vuracağına, sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine, ekmeğinin de artacağına, işlerin daha iyi bir hal alacağına ve iş dünyası içinde çok kısa sürede çok yol kat edeceğine, ahlakını ve iyi niyetini bozmadan hareket edeceğine ve yaşamsal ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayarak rahatça yaşayacağına, kararsız kaldığı bir zamanda çok hatalı bir karar vererek kendisini zor duruma sokacağına ancak daha sonra daha başarılı hamleler yaparak bu durumu tersine çevireceğine inanılır.

Rüyada bekarken doğum yaptığını gördüyseniz

  • Erkekseniz bazı ciddi bağlantılar kurabilir, kadınsanız bir erkekten teklif alabilirsiniz.
  • Özel işlerinizi arka plana atmanızda fayda var.

Rüyada bekar doğum yapmak sonunda maddi zarara gireceğine, var olanlar ile yetinip geçinmeye çalışacağına, yaşanan kötü durumların kısa sürede düzeleceğine, yoğun bir çalışma döneminin ardından tatile çıkılacağına, başının derde gireceğine ve sıkıntı içinde yaşayacağına, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçek olacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments