Rüya Tabirleri / bekar rüyaları / Rüyada bekar kuzenini hamile görmek

Rüyada bekar kuzenini hamile görmek

Rüyada bekar kuzenini hamile görmek hayal ettiği bir şeye ulaşma yolunda araya bir engelin daha gireceğine, hayallerde değişiklikler olacağına, mutlu ve huzurlu günlere kavuşulacağına, fırsatları kaybetmesine ve çok büyük zararlara girmesine rağmen yine kendi kontrolünü kaybetmeyip sakin olduğuna bundan sonra karşısına çıkacak başka fırsatları ve işleri bekleyeceğine, hiç beklemediği bir işle ilgili olarak bir teklifin gelmesi üzerine yeni bir adım atacağına, gelecek için karlı yatırım yapabileceği kadar sermayesinin olacağına delalet eder.

Rüyada bekar kuzenini hamile gördüyseniz

  • Aşk hayatınız açısından yeni tanışmalara açıksınız.
  • Sahip olduklarınızı korumak için her şeyi gözle görünür tutmanızda fayda var.

Rüyada bekar kuzenini gelinlikle görüldüyse dinsiz birinin meşakkat ve sıkıntısını üzerine almaya, anne ve baba için çok güzel bir sürpriz gerçekleştirileceğine, insanlardan takdir toplayacağına, sevilen kişilerle bir ortaklık kurulacağına, iş hayatında çok büyük atılımlara ve ortaklıklara gireceğine, kendisini bir sorunlar yumağı içinde bulabileceğine ve çok büyük umutlar ile girdiği bir işten büyük zararla çıkacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada bekar kuzenini evlenirken görmek korkulan bir durumla karşılaşılacağına, üzüntülerinin ve dertlerinin gün geçtikçe artacağına ve çok sıkıntılı bir dönemden çıkacakken daha sıkıntılı bir döneme girileceğine, iyiliklerden yüz çevirmeye, doğru kişilerle çıkılan yolda büyük başarılar elde edileceğine, yapacağı girişimlerin ve alacağı kararların kendisine çok olumlu neticeler sağlayacağına, bir sebeple her geçen gün daha büyük bir üzüntüye düşüleceğine inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments