Rüya Tabirleri / abla rüyaları / Rüyada bekar ablamın nişanlandığını görmek

Rüyada bekar ablamın nişanlandığını görmek

Rüyada bekar ablamın nişanlandığını görmek hayallere kısa zaman içinde kavuşulacağına, her işinin gücünün kolaylıkla hallolacağına, herkesin karşısında el pençe divan duracağına, kendisi hakkında olumsuz fikirleri olan insanların fikirlerini baştan sona değiştireceğine ve çok büyük bir rahatlama yaşayacağına, rızkının hiç eksilmeyeceği gibi her geçen gün daha da çoğalacağına, ayrılıktan ötürü yaşanan üzüntünün kısa süre geçmesi için bazı reçeteler uygulanacağına işarettir.

Rüyada bekar ablamın nişanlandığını gördüyseniz

  • Yüzeysel çözümler yerine, nedenlere odaklanmanız gerekiyor.
  • Kayıtsız kalmak anlamına gelse bile, pozitif görünmeye çalışın.

Rüyada bekar ablamın evlendiğini görüldüğünde kötü olayların meydana geleceğine, bol kazanç elde edileceğine, aile hayatını renklendirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve hayırsever bir arkadaşın yardım isteğine cevap verileceğine, bir sebeple hem aile bireyleri ile hem iş arkadaşları ile ters düşüleceğine, anne baba kavgası ile uğraşılacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Eso

Ablamin sozlendigini gormedim duydum.
Yuzukleriyle filan gordum
Babam kaza yapiyo arabayla
Ablamda hic gormedigim sozluysuyle babama geliyo gecmis olsuna oyle yuzukleri gosteriyo filanfilanki