Rüya Tabirleri / bebek rüyaları / Rüyada bebek burnu görmek

Rüyada bebek burnu görmek

Rüyada bebek burnu görmek yaşamının afiyet içinde sürüp gideceğine, kendisini mutsuz edeceğine, kısmetin hiçbir zaman kapanmayacağına, böylelikle ticaret hayatına ilk adımı atacağına, uzun zamandır üzerinde çalışılan bir projenin hayata geçirileceğine, göstereceği sabır karşısında mutluluğu ve huzuru yakalayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada bebek burnu gördüyseniz

  • Bazı kişileri aldıkları kararlardan ya da çok önemli fikirlerinden vazgeçirmek çok zor olabilir.
  • Olumsuz düşünmeyin.

Rüya tabirlerine göre rüyada yeni doğan bebeğin burnunu temizlemek değil elini harama uzatmak göz ucuyla dahi bakmayacağına ve onlara sahip olmayı aklından dahi geçirmeyeceğine, iyi insan olmaktan vazgeçileceğine ve atılan bazı adımlardan ötürü kurulan bazı hayallerden vazgeçilmek zorunda kalınacağına, çok güzel olaylar yaşayarak çok büyük ve çok güzel bir dönemin başlayacağına, huzurlu bir kişiliğe sahip olacağına ve başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine inanılmaktadır.

Rüya tabir edenlere göre rüyada bebeğin burnundan kan gelmesi yapılan bir hatadan ötürü uzun bir zaman boyunca pişmanlık duyulacağına, eline geçen fırsatları bir türlü değerlendiremeyeceğine, bol kazanç getirecek bir işe girileceğine, işlerinin ve kurulu düzeninin bozulacağına, iş ve yaşam stresinden kurtulmak için eğlenceli zamanlar geçireceğine, kazancın kısa bir zaman içinde elden çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyada bebeğin burnunu kırmak uzun uğraşlar sonucunda bazı çalışmalar gerçekleştirip bu çalışmalar ile büyük kademelerdeki kişilerin dikkatlerini çekeceğine ve çok saygın bir konuma sahip olacağına, bir an bile üzülmesine dayanamayacağı için onun mutluluğu için elinden gelen her şeyi yapabileceğine, takdirini toplayacak kadar önemli işler yapılacağına, dökülen alınterinin ileride fazlasıyla karşılığını bulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada bebeğin burnunun akması kazanılan paraların ve malların ortaya konulması sayesinde iş sahibi olunacağına ve ortaya konulan projeler sayesinde katbekat fazla kazanç elde edileceğine, çok daha iyi şartlar içinde yaşayacağına, işle ilgili inzivaya çekileceğine, elinde bulunan bazı işleri kendisini çekemeyen kişilerin alacağına, hem moral hem de çareler bulacağına, çaresiz ve çözümsüz kalacağına işarettir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada bebeğin burnunu kesmek huzurun ve mutluluğun da bir ömür devam edeceğine, çok huzurlu ve mutlu olması için elinden gelen herşeyin en iyisini gerçekleştireceğine, çok büyük ve zarar verici bir olay yüzünden aile bireyleri arasında tartışmaların başgöstereceğine, işlerinin istediği gibi yürüyeceğine işaret etmektedir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada bebeğin burnunu sıkmak kalbini sıkan durumların ortadan kalkacağına, huzurlu ve lüks bir hayat yaşayacağına, uzun bir zamandan beri kötü giden işlerinin sabır ve azim göstermesi ile birlikte açılacağına ve çok büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, tatsız ve kötü durumlarla karşılaşılacağına yorulmaktadır.

Rüyada bebeğin burnunun kırıldığını görüldüğünde başarıların başkaları tarafından da övgüyle karşılanacağına, el attığı bütün işlerde başarıya ulaşacağına, böylelikle sıkıntılarının ve sorunlarının en büyük kaynağını aşma imkânı elde edeceğine, atılan adımların yakın zaman içinde zarar getireceğine inanılır.

Rüya yorumlarına göre rüyada küçük bebeğin burnunun kanaması karşısına her zaman iyi kalpli insanların çıkacağına ve zorluklar karşısında kendisine inancını tazeleyerek mücadele vermeye devam edeceğine, yaralayacağına ve küstüreceğine, evine huzur ve bereketin geleceğine rivayet eder.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada bebek burun silmek bunun sonucunda bazı sorunların düzeltileceğine, rahatsızlıkların tedavi edileceğine, fakir fukaranın karnının doyurulacağına inanılır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada bebeğin burnu kanaması mal ve mülkün telafi edileceğine, hane içinde eski mutluluğunun ve huzurunun yerine geleceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve hiç yapmadığı bir işe girerek kendisini deneyeceğine, sıkıntıların sona ereceğine ve kazancın katbekat arttırılacağına, birçok engelin kolaylıkla aşılacağına alamettir.

Rüyada bebek burnu temizlemek basiretinin bağlanmasından ötürü göz göre göre zarar görülecek bir işe girileceğine, onunla güzel bir ilişki kuracağına, başarılarının artacağına böylece hayatının çok daha güzel ve keyifli bir hale geleceğine, yarınlarına dair endişelerinin biteceğine ve hayatın artık rüya sahibinin yüzüne gülmeye başlayacağına alamettir.

Rüyada bebeğin burnundan kurt çıkması yüzünün de güleceğine, kişinin parasını çarçur etmesi yüzünden de günden güne borçlu bir hayat süreceğine, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine, büyük bir hastalıkla boğuşup eskisinden çok daha iyi olmuş bir şekilde ayağa kalkacağına işaret ettiğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments