Rüya Tabirleri / bebek rüyaları / Rüyada bebeğin üzerine kustuğunu görmek

Rüyada bebeğin üzerine kustuğunu görmek

Rüyada bebeğin üzerine kustuğunu görmek işlerinin kendisini çekemeyen kişiler tarafından baltalanacağına, para pul sahibi olacağına, var olan borçların kısa bir zamanda ödeneceğine, yaşanan zorlukların üstesinden gelineceğine, sevdiklerinden şefkat ve yoğun ilgi görerek mutlu olacağına, artan özgüveninin de yardımı ile çok uzun zamandan beri ara verdiği gönül ilişkilerine geri döneceğine yorulur.

Rüyada bebeğin üzerine kustuğunu gördüyseniz

  • Şüphelendiğiniz şimdilik bir şey belli etmeden olayları kendi akışına bırakmakta yarar var.
  • Bazı olaylara veya kişilere yaklaşımınızı değiştirebilirsiniz.

Rüyada bebek üzerini değiştirmek rüya sahibi için iş hayatında ve sosyal hayatında çok zor durumlara düşeceğine ve zarara uğrayacağına, fırsatları kaybetmesine ve çok büyük zararlara girmesine rağmen yine kendi kontrolünü kaybetmeyip sakin olduğuna bundan sonra karşısına çıkacak başka fırsatları ve işleri bekleyeceğine ve çok daha iyi fırsatlar ile karşılaşacağına, kişinin dünya mallarının ve lezzetlerinin çoğunluğu ile nasipleneceğine, toplum tarafından el üstünde tutulup saygı ve hürmet göreceğine, insanların içinde güzel bir mevkiye sahip olacağına yorulur.

Rüyada bebek üzerinde kan görüldüyse kazancı sayesinde etrafındaki insanların da sorunlarına çare olacağına, gülmek suretiyle şifa bulacağına, alın ter ile ekmeğini kazanacağına, bir anda yükseleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya alimlerine göre rüyada bebek üzerine kusması tembellikten sıyrılıp daha çalışkan biri olacağına, iş dünyasındaki prestijli durumun ortadan kalkacağına, samimiyetin ve ilişkinin daha da kuvvetleneceğine ve belki işle ilgili bir ortaklık kurulacağına, uzun zamandan beri hayal edilen ve neredeyse gerçekleştirilmek üzere olan şeylerin yarıda kalacağına, hane içinde çatlak seslerin yükselmesi ve herkesin kendi başına hareket etmesi üzerine aile birliğinin sarsılacağına, deyim yerindeyse kişinin koltuklarının kabaracağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada bebeğin üzerine pislemesi rüyayı gören için sorunlarını ve sıkıntılarını kimseden yardım almadan çözüme ulaştıracağına, zor işlerin altından kalkacağına ve çok uzun bir zamandan beri istediği mevkilere yakın bir zaman içinde geleceğine, hem birincilik hem de kazanç getireceğine, kariyer planında çok iyi yerlere geleceğine ve üzüntülerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada bebeğin üzerini örtmek aile büyüklerinden biri sayesinde başın belaya girmekten kurtulacağına, nimetin ve kazancın artacağına, maddi ve manevi olarak da kayıpların olacağına, can sıkıntısının sona ereceğine, çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, sağlık ve sıhhatinin bozulacağına alamettir.

Rüyada bebeğin üzerinde altın görülmesi bilgili ve donanımlı kimse haline geleceğine, büyük miktarda ve helal kazanç elde edileceğine, tatlı yorgunluklar yaşayacağına, mesleki açıdan aranacak niteliklere sahip olmak için gece gündüz çalışacağına, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, yeni bir hayat kurma yolunda bazı adımlar atılacağına işarettir.

Rüyada bebeğin üzerine kar yağması çok büyük miktarda kazanç elde edileceğine, işle ilgili olarak şehir dışına çıkılacağına, hayırlı ve güzel olayların yaşanacağına ve huzurlu günler geçirileceğine, iş hayatında ya da sosyal hayat içinde yaşanan düşmanlıkların biteceğine, amaçlarına ve hedeflerin ulaşmayı başaracağına, etrafında hayırlı ve vefalı kişiler olacağına rivayet eder.

Rüyada bebek üzerinde karınca görüldüyse eşler arasındaki mutluluğun katbekat artacağına, çok büyük üzüntü duyacağına, iş konularında ortaklar ile ters düşüleceğine ve aile fertleri ile miras meselesi yüzünden kavgalar yaşanacağına, ruhsal açıdan çok iyi hissedilecek bir döneme girileceğine, hayatının güzelliklerle dolacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bebeğin üzerine işediğini görmek hayatına bereketin ve bolluğun geleceğine, büyük bir başarı kazanılması ve daha üst bir mevkiye terfi edilmesi ile çok daha hayırlı işlere girileceğine, üzüntüsüne ve sıkıntısına ortak olacağına, parasının her zaman bereketli olacağına, sorunlarını bu iş sayesinde başka insanlar ile paylaşacağına, büyük başarılar kazanacağına ve etrafındaki insanlara ve akranlarına örnek olarak gösterileceğine inanılmaktadır.

Rüya alimlerine göre rüyada bebeğin üzerine işemesi maddi olarak ferahlığa çıkacağına, çok yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, maddi anlamda büyük kayıplar verileceğine, işe zorla gidip geleceğine, toplumdaki yerinin sağlamlaşacağına ve yine toplumun önde gelen ender isimleri arasına gireceğine, sanatsal açıdan değeri olan bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine ve fırsat kapılarının kendiliğinden açılacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments