Rüya Tabirleri / bebek rüyaları / Rüyada bebeğin uçurumdan düştüğünü görmek

Rüyada bebeğin uçurumdan düştüğünü görmek

Rüyada bebeğin uçurumdan düştüğünü görmek kendisini güçten ve takatten düşmüş gibi hissedeceğine, sıkıntılar son bulacağına, rüya sahibini savunanların ise çok sevineceğine, kazançlı bir ortaklık kurulacağına, yapılan bir gençlik hatası yüzünden karşılaşılan durumdan ötürü yıkılacak kadar dertleneceğine ve kederleneceğine ve ağır bir hastalığa tutulup uzun bir zaman pençesinden kurtulamayacağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve çok büyük arzu duyduğu şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına alamet eder.

Rüyada bebeğin uçurumdan düştüğünü gördüyseniz

  • Problemler, tartışmalar veya kopuşlar söz konusu olabilir.
  • Olaylar kendiliğinden yatışacaklardır.

Rüya alimlerine göre rüyada bebeği uçurumdan kurtarmak yaşamına yeni bir yön vereceğine, kazancını bu kişiden elde edeceğine, manevi olarak bir rahatsızlık yaşanacağına, üzgün ve hasta olacağına, böylece kendine olan öz güvenini tazeleyeceğine, sevdiği kişilerin yapacağı bazı hatalar yüzünden kalbinin kırılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada bebeğin uçurumdan düşmesi rüya sahibi için elde bulunan imkânların değerlendirilmesi sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, hayal edilen ve üzerinde çok düşünülen bir işin hayırlı gelişmelere vesile olacağına, bazen işsiz ve aşsız kalacağına, yeni adımlar atılıp yeni işlere girişileceğine, iş ile ilgili yapılan bir hata nedeni ile yaşanacak sıkıntıların rüya sahibinin üzerine kalacağına inanılmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments