Rüya Tabirleri / bebek rüyaları / Rüyada bebeğin istifra ettiğini görmek

Rüyada bebeğin istifra ettiğini görmek

Rüyada bebeğin istifra ettiğini görmek daha çok kazanç elde edeceğine ve sevdiği kişilerin ve yardıma muhtaç insanların yardımına koşacağına, farklı kişilerle tanışacağına, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan destek olunacağına, dinde ve ahlakta güzelleşeceğine, iş hayatı içinde yeni bir sayfa açacağına, geçiminin zor hale geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada bebeğin istifra ettiğini gördüyseniz

  • Yapılacak seyahatler, ziyaretler veya sizin için özel bir kişiyle zaman geçirmeniz hayatınızı zenginleştirebilir.
  • Kafanızı üzüntülerden veya pişmanlıklardan arındırabilirseniz bundan sonra ne yapmak istediğinizi daha net şekilde anlayabilirsiniz.

Rüya tabircilerine göre rüyada bebeğin istifra etmesi kazancının epey düşeceğine ve aile hayatında hiç aklına gelmeyecek olaylar ile karşılaşacağına, kırgınlık yaşanan bir arkadaşla aranın düzeltileceğine, keyfinin kaçmasına neden olacak olaylarla karşılaşmayacağına, esenliğe ve ferahlığa kavuşacağına, kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine ve yardıma muhtaç kişilere yardımcı olunacağına, büyük sorunlar ile boğuştuğu bir dönemde kendisini çok üzecek bir olayla karşılaşacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments