Rüya Tabirleri / bebek rüyaları / Rüyada bebeğin camdan düştüğünü görmek

Rüyada bebeğin camdan düştüğünü görmek

Rüyada bebeğin camdan düştüğünü görmek iş hayatının ve aile hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine, kısa sürecek olan bir projenin bazı aksaklıklar yüzünden gitgide uzayacağına, hoşgörülü ve anlayışlı olacağına, yeniden bir araya geleceğine, kazancının bir kısmını tasarruf için ayıracağına, sıkıntılı geçen ve çok büyük zararlara sebep olan bir dönemin kapanacağına ve hayırlı bir işe girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bebeğin camdan düştüğünü gördüyseniz

  • Bir süredir yere çakılmış izlenimi veren ortak kaynaklarla bağlantılı veya duygusal iş birlikleri hız kazanabilir.
  • Bazı arkadaşlarınızdan karşılanması zor beklentileriniz olabilir.

Rüya yorumlarına göre rüyada bebeğin cam yemesi uzak bir şehirde yaşayan sevdiği bir kişiden haber alacağına, hem de iş hayatını olumsuz yönde etkileyeceğine, birinin başı sıkıştığında diğerinin yardıma koşacağına ve çok uzun yıllar bu dostluğun devam edeceğine, yeni bir adım atılacağına, parasal sıkıntılarının çok büyük olacağına ve eğer önlem almazsa çok daha kötü durumlara düşeceğine işaret eder.

Rüya tabir edenlere göre rüyada bebeği camdan atmak anne baba kavgası ile uğraşılacağına, tüm hayallerinin çok kısa süre içinde ve zahmetsizde gerçekleşeceğine, ele geçen parada artış olacağına, kazançlı bir işe girip mal mülk sahibi olunacağına yorulur.

Rüyada bebeğin camdan atlaması rüyayı gören kişi için bir üniversitede hoca olunacağına, ona özlemle sarılacağına, sabırlı ve azimli olunması sayesinde maddi olarak çok güzel kazanç elde edileceğine alamet eder.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada bebeğin camdan düşmesi çok rahat bir şekilde insanlara iş yaptırabileceğine, işindeki verimliliğin düşeceğine, mutlu ve huzurlu bir haneye sahip olunacağına alamet eder.

Rüyada bebeği camdan düşürmek ikili ilişkilerde aradığı eşi bularak mutlu olacağına, uğradığı zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine ve çok daha iyi bir iş için destek alacağına, üzerine düşüldükçe daha da nazlanacağına ve kendisini seven kimseleri üzeceğine, ancak daha sonra bu durumun sona ereceğine, son model arabaya sahip olacağına yorumlanır.

Rüyada bebeğin camdan atladığını görülmesi başarılarının herkes tarafından konuşulur duruma gelmesine vesile olacak işler yapacağına, üzüntü duyulacak kötü haberler alınacağına, işlerine yeteri kadar konsantre olamaması neticesinde kovulma tehlikesi ile karşı karşıya kalacağına, kurulan bir ortaklıktan ötürü büyük zararlara girileceğine ve uzun zaman önce yapılmış olan bir hata yüzünden maddi ve manevi olarak çok yıpranacağına yorumlanmaktadır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada bebeğin camdan düşüp ölmesi parasal durumun düzeltileceğine, çok üzücü ve sıkıntı verici olayların gerçekleşeceğine ve maddi zararlara uğranacağına, makbul olmayan işler yapacağına, deyim yerindeyse maddi anlamda her geçen gün küçüleceğine, işlerin yoluna gideceğine, kötü kişilerin şerrine denk geleceğine alamet eder.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments