Rüya Tabirleri / bebek rüyaları / Rüyada bebeği göğsünde uyutmak

Rüyada bebeği göğsünde uyutmak

Rüyada bebeği göğsünde uyutmak işlerinde yeni bir sayfa açacağına, bedeninin şifa bulacağına ve ruhunun da güzelleşeceğine, eski ve döküntü bir etek gördüyse yakın zamanda sevdiğinin kalbindeki yerinin kalmayacağına, mutlu ve huzurlu bir birlikteliğe adım atılacağına, yeni çalışmalara ve projelere imza atacağına, gelinen son noktaya kadar çok büyük sıkıntılar çekilmesine rağmen işlerin türlü zora gireceğine ve sağlık sorunları yüzünden epey zorluk yaşanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada bebeği göğsünde uyutmak gördüyseniz

  • Beklenmedik kaynaklar kanalıyla elinize para geçebilir veya karlı alışverişler söz konusu olabilir.
  • Akşam saatlerinde değişik hoşluklar, ufak tefek sürprizler ya da hoşumuza gidebilecek farklı denebilecek gelişmeler söz konusu olabilir.

Rüyada bebeğin göğsünü ısırması yersiz tartışmalarla uğraşılan bir işin bırakılacağına, şansının ve kısmetinin de ömür boyu açık olacağına, daha büyük miktarlarda paralar kazanacağına, rüya sahibinin ruhsal olarak çok büyük bir yıkıma uğrayacağı bir döneme gireceğine ve bu dönemi atlattıktan çok uzun bir zaman sonra bile çok büyük üzüntüler yaşayacağına, yatırımlarının ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, sıkıntıların zamanla çözüleceğine ve refah içinde olunacağına delalet etmektedir.

Rüya alimlerine göre rüyada bebeğin göğsünü emmesi kardeşler arasında yaşanan tartışmaların aile büyükleri tarafından bitirileceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının kuracağı ortaklıktaki bir kişinin vereceği destek ile ortadan kaldırılacağına ve zarar edilen bir işte yapılacak bazı hamleler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, gerçekleştirilecek işlerden yüklü miktarda kazançlar elde edileceğine, maddi ve manevi olarak çok mutlu olunacağına, sorun yaratan işlerde kısa zaman içinde bazı kötü kişiler tarafından çeşitli aldatmacalar yaşanacağına, çok büyük ve kazançlı işlere girileceğine işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments