Rüya Tabirleri / bayrak rüyaları / Rüyada bayrak rozeti görmek

Rüyada bayrak rozeti görmek

Rüyada bayrak rozeti görmek anne baba dualarının alınacağına ve sonunda büyük kazanç elde edilecek bir yola girileceğine, sektörde ve pazarda önemli bir yer edineceğine, kısmetin ve talihin açılacağına, üstün başarılar ve zaferler elde edeceğine, etrafındaki insanlardan herhangi bir şekilde yardım görmeyeceğine, bekarlar için de kalabalık bir ailesi olan kişi ile evlilik gerçekleştirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bayrak rozeti gördüyseniz

  • Her şeyin arzuladığınız gibi olması için biraz daha sabretmeniz gerekiyor.
  • Kesin olarak tembellik isteğine yüz vermeyin.

Rüyada türk bayrağı rozeti takmak rüya sahibi için darlığa ve yokluğa düşeceğine, bir sebeple kazanılabilecek büyük bir başarının önünün kapanacağına, fakir fukaraya yardım edileceğine, para ve makam sahibi olacağına, kendisi için istediği iş imkânlarına çok çaba göstermesine rağmen ulaşamayacağına, kötü düşünceli bir kişinin tüm çabalarına rağmen büyük bir işte başarılı sonuçlar alacağına inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments