Rüya Tabirleri / diken rüyaları / Rüyada batan diken çıkarmak

Rüyada batan diken çıkarmak

Rüyada batan diken çıkarmak maddi anlamda alım gücünün hiçbir zaman sarsılmayacağına, kendi işini kurma idealini yerine getireceğine, daha sonra işlerin kötüye gitmesi yüzünden bazı borçlar alınacağına, yaşayacağı heyecanın daha önce yaşadıklarının hiç birine benzemeyeceğine, büyük çabalarla geldiği mevkiden gönderileceğine, bir sebeple çok büyük zarar edileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada batan diken çıkarmak gördüyseniz

  • Endişelerinizi dile getirmekten çekinmeyin.
  • Belli konulara yaklaşımlarınızın daha poitik olmasında fayda var.

Rüyada parmağa batan dikeni çıkarmak rüyayı gören için çevresine karşı daima hoşgörü ve anlayış içinde davranacağına, fakat bu sıkıntının çok sürmeyeceğine, maddi durumun düzeltileceğine, sevilen kişiler ile çok hayırlı bir karar verileceğine, deyim yerindeyse önünde sonunda makam sahibi olacağına, duygusallığın ön plana çıkacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada ele batan dikeni çıkarmak maddi anlamda zayıflayacağına, çevreye karşı itibarın artacağına, kendisini çok üzgün hissettiği zamanların son bulacağına, eski işlerinden daha iyi ve hayırlı işlere kavuşacağına, yakın bir zamanda ortaya çıkan sağlık sorununun tedavi edileceğine, itibarını geri kazanacağına inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments