Rüya Tabirleri / baş rüyaları / Rüyada başta sivilce görmek

Rüyada başta sivilce görmek

Rüyada başta sivilce görmek hayatında sürpriz gelişmeler meydana geleceğine, hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve doğru düzgün insanlar ile arkadaşlık yaparak çok saygın bir kişi olacağına, çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek çalışmalar gerçekleştireceğine, inancını hiçe sayarak gözünü karartıp kötü işlere gireceğine, aşkı bulup çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine ve hastalığı varsa eğer en kısa sürede şifasına kavuşacağına, yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine ve ferahlığa çıkılacağına alamettir.

Rüyada başta sivilce gördüyseniz

  • Size doğruyu söylemeyen kişiler olabilir, daha fazla soru sormalı görünmeyeni anlamaya çalışmalısınız.
  • Sizden kendinizi bir konuya adamanız istenebilir.

Rüyada başında sivilce çıkması maddi açıdan dibe vurulacağına, meselelere olabildiğince nesnel yaklaşılacağına, insanlar tarafından kötü muameleye uğrayacağına, sıkıntılardan kurtulmak için borç bulunamadığı için zararın ve krizin daha da büyüyeceğine, can ve mal güvenliğini kaybedeceğine tabir olunur.

Rüyada başındaki sivilceyi sıkmak rüya sahibi kişi için de rahatının yerine geleceğine, her şeyin yolunda gideceğine, çok rahat edeceğine, hayatının olumsuz yönde değişeceğine, tövbe edip daha düzgün ve iyi bir hayat yaşanacağına alamet ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments